تاریخ: ۱۱:۵۸ :: ۱۳۹۴/۰۷/۰۸
نام نویسنده: sobhan

عربستان با سفر تیم ملی فوتبالش به فلسطین برای بازی با تیم ملی فوتبال این کشور مخالفت کرد و خواستار برگزاری بازی در مکانی بیطرف شد؛ این موضوع خشم فلسطینی‌ها را برانگیخته است.   به گزارش “مازنداسپرت” بر اساس گزارش وبگاه خبری «فلسطین الیوم»، ، تصمیم فیفا برای انتقال دیدار تیم فوتبال فلسطین و عربستان […]

عربستان با سفر تیم ملی فوتبالش به فلسطین برای بازی با تیم ملی فوتبال این کشور مخالفت کرد و خواستار برگزاری بازی در مکانی بیطرف شد؛ این موضوع خشم فلسطینی‌ها را برانگیخته است.

 

به گزارش “مازنداسپرت” بر اساس گزارش وبگاه خبری «فلسطین الیوم»، ، تصمیم فیفا برای انتقال دیدار تیم فوتبال فلسطین و عربستان (که قرار است در تاریخ ۱۳ اکتبر آینده برگزار شود) به مکان ثالث، خشم ملت فلسطین را برانگیخت.

«جبریل الرجوب» رئیس فدراسیون فوتبال فلسطین عدم موافقت عربستان برای سفر تیم ملی‌اش به فلسطین را محکوم و آن را تصمیمی ظالمانه توصیف کرد. وی افزود به «فیفا» در این باره اعتراض کرده اما تا کنون هیچ دستور رسمی در این خصوص دریافت نکرده است. مردم فلسطین از فدراسیون فوتبال این کشور درخواست کرده‌اند بازی مذکور در الجزائر، یمن، ایران یا امارات برگزار شود.

جوانان فلسطینی نیز در شبکه‌های اجتماعی با کامنت‌های خود در شبکه‌های اجتماعی مجازی اعلام کردند فدراسیون عربستان و رسانه‌ها و مردم این کشور بهتر بود به جای افتخار برای انتقال بازی به یک باشگاه بیطرف، موضعی کاملا متفاوت اتخاذ می‌کردند و برای سفر به فلسطین و حمایت از اتحادیه فوتبالش مُصر می‌بودند همانگونه که تیم‌های اردن، بحرین، تونس، امارات و یمن همین کار را انجام داده بودند. این مسابقه در چارچوب بازی‌های مقدماتی برای جام جهانی ۲۰۱۸ برگزار می‌شود.

 

منبع:ورزش۳

 

 

پاسخی بگذارید