تاریخ: ۱۱:۵۷ :: ۱۳۹۴/۰۷/۰۸
نام نویسنده: sobhan

پر مرته‌ساکر، مدافع آلمانی آرسنال عنوان کرد که عملکرد تیمش مقابل المپیاکوس، غیر قابل قبول بوده است.   به گزارش “مازنداسپرت“، آرسنال شب گذشته به مصاف المپیاکوس رفت. توپ‌چی ها دوبار موفق شدند گل المپیاکوس را جبران کنند ولی در نهایت، فینبوگاسون موفق شد گل سوم را وارد دروازه اوسپینا کند تا آرسنال دومین شکست […]

پر مرته‌ساکر، مدافع آلمانی آرسنال عنوان کرد که عملکرد تیمش مقابل المپیاکوس، غیر قابل قبول بوده است.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، آرسنال شب گذشته به مصاف المپیاکوس رفت. توپ‌چی ها دوبار موفق شدند گل المپیاکوس را جبران کنند ولی در نهایت، فینبوگاسون موفق شد گل سوم را وارد دروازه اوسپینا کند تا آرسنال دومین شکست خود از دومین بازی اروپایی را تجربه کند.

مرته‌ساکر در این رابطه گفت:” تمرکز نداشتیم و این کمی برایم غیرقابل درک است که چرا نتوانستیم کاری که به آن عادت داریم را انجام دهیم. این موضوع قابل قبول نیست و به خاطر ان در چمپیونزلیگ مجازات شدیم. در خط دفاع مشکل داریم. نظم نداریم، حتی وقتی گل می‌خوریم، عجله نمی‌کنیم. باید نظم دوباره به تیم برگردد تا بتوانیم حفظ توپ کنیم. اگر منظم نباشیم، نمی‌توانیم از توپ‌هایی که داریم موقعیت بسازیم.”

مرته‌ساکر درباره تقابل با منچستر گفت:” چند روزی طول می‌کشد تا ریکاوری کنیم و به بازی مقابل منچستر در رقابتی دیگر فکر کنیم. بازی که فرصت مناسبی برای بازگشت ما به روند خوبمان در امیریتس خواهد بود.”

 

منبع:ورزش۳

 

 

پاسخی بگذارید