تاریخ: ۱۱:۵۵ :: ۱۳۹۴/۰۷/۰۸
نام نویسنده: sobhan

لوئیس فان‌خال، سرمربی منچستریونایتد عنوان کرد که اگر تیمش می‌خواهد قهرمان چمپیونزلیگ و لیگ قهرمانان شود،باید پیشرفت کند.       به گزارش “مازنداسپرت“، یونایتد موفق شد با شکست دادن ساندرلند، به صدر جدول لیگ برتر صعود کند. با این حال، انها در لیگ قهرمانان مقابل پی اس وی آیندهوون ۲-۱ شکست خوردند. امشب شاگردان […]

لوئیس فان‌خال، سرمربی منچستریونایتد عنوان کرد که اگر تیمش می‌خواهد قهرمان چمپیونزلیگ و لیگ قهرمانان شود،باید پیشرفت کند.

 

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، یونایتد موفق شد با شکست دادن ساندرلند، به صدر جدول لیگ برتر صعود کند. با این حال، انها در لیگ قهرمانان مقابل پی اس وی آیندهوون ۲-۱ شکست خوردند. امشب شاگردان فان خال به مصاف ولفسبورگ خواهند رفت و سرمربی هلندی عنوان کرد که تیمش باید عملکرد بهتری نسبت به بازی پیشینش داشته باشد.

او گفت:” در چمپیونزلیگ باید تمامی بازی‌های خانگیتان را با پیروزی پشت سر بگذارید وگرنه کارتان سخت خواهد شد. مهم‌ترین چیز پیروزی است. اگر نسبت به سال گذشته بررسی کنید، پیشرفت کرده ایم ولی هنوز جای پیشرفت داریم. باید برای کسب قهرمانی در لیگ برتر یا تورنومنتی مثل چمپیونزلیگ پیشرفت کنیم. هنوز در حال پیشرفت هستیم و من هفته به هفته این را میبینم. رسیدن به فینال هم هدف ماست. پیروزی در فینال کمی شانس می‌خواهد. فقط به کیفیت نیست بلکه شانس هم در آن دخیل است. منچستر شانس را به خوبی از فینال ۱۹۹۹ به خاطر دارد. در آن دوره به خاطر دارم که بایرنی ها آماده جشن قهرمانی بودند که منچستر در دقایق پایانی گلزنی کرد. می‌توان گفت آن کیفیت بود ولی در چنین بازی،می‌دانید که فقط کیفیت دخیل نیست.”

 

منبع:ورزش۳

 

 

پاسخی بگذارید