تاریخ: ۱۰:۴۷ :: ۱۳۹۴/۰۷/۰۸
نام نویسنده: sobhan

دو تیم یوونتوس و سویا، امشب در ورزشگاه یوونتوس آره‌نا شهر تورین به مصاف یکدیگر خواهند رفت. به گزارش مازند اسپرت:یووه قصد دارد از چمپیونزلیگ برای بهبود نتایج و افزایش اعتماد به نفس بازیکنانش استفاده کند. یوونتوس شاگردان ماسیمیانو آلگری شروع بسیار ضعیفی در لیگ ایتالیا داشته اند و در ۶ بازی خود، تنها ۵ […]

دو تیم یوونتوس و سویا، امشب در ورزشگاه یوونتوس آره‌نا شهر تورین به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش مازند اسپرت:یووه قصد دارد از چمپیونزلیگ برای بهبود نتایج و افزایش اعتماد به نفس بازیکنانش استفاده کند.

یوونتوس

شاگردان ماسیمیانو آلگری شروع بسیار ضعیفی در لیگ ایتالیا داشته اند و در ۶ بازی خود، تنها ۵ امتیاز کسب کرده اند. آنها در ۵ بازی اخیر خود، ۱ پیروزی، ۲ تساوی و ۳ شکست کسب کرده و در فرم خوبی قرار ندارند. با این حال، یووه موفق شد در لیگ قهرمانان ، ۲-۱ سیتی را در اتحاد شکست دهد و در حال حاضر نیز پایین تر از سویا در رده ی دوم گروه خود است. سامی خدیرا شرایط بازی کردن را پیدا کرده و احتمال حضورش در این بازی وجود دارد ولی مانژوکیچ و مارکیزیو به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیمشان نخواهند بود.

سویا

قهرمان لیگ اروپا فصل گذشته ، در لالیگا شروع ضعیفی داشته و درست مثل یوونتوس، در ۶ بازی خود تنها ۵ امتیاز کسب کرده است. آنها در ۵ بازی اخیر خود، ۳ شکست، ۲ تساوی و ۱ پیروزی بدست آورده و در فرم خوبی قرار ندارند. با این حال، سویا در لیگ قهرمانان موفق شد ۳-۰ مونشن گلادباخ را شکست داده و صدرنشین گروه شود. سویا سال ۲۰۰۹ یک بار به مصاف یووه رفت که ۲-۱ مقابل این تیم شکست خورد. کاریچو، کاکوتا و عادل رامی به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیمشان نخواهند بود.

ترکیب احتمالی:


پیش بینی کاربران سایت Who Scored:

 

پرتکرار ترین نتیجه: پیروزی ۱-۰ یوونتوس
احتمال پیروزی یوونتوس: ۶۱ درصد
احتمال پیروزی سویا: ۳۳ درصد

 

 

 

 

 

 

 

منبع:ورزش سه

پاسخی بگذارید