تاریخ: ۱۰:۴۶ :: ۱۳۹۴/۰۷/۰۸
نام نویسنده: sobhan

دو تیم بروسیا مونشن گلادباخ و منچسترسیتی، امروز در ورزشگاه بروسیا پارک شهر مونشن گلادباخ به مصاف یکدیگر خواهند رفت. به گزارش مازند اسپرت: سیتی پس از کسب نتایج ضعیف در هفته های اخیر، به دنبال جبران در این بازی خواهد بود. گلادباخ گلادباخ شروع ضعیفی در بوندس لیگا داشته و تنها ۶ امتیاز از […]

دو تیم بروسیا مونشن گلادباخ و منچسترسیتی، امروز در ورزشگاه بروسیا پارک شهر مونشن گلادباخ به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش مازند اسپرت: سیتی پس از کسب نتایج ضعیف در هفته های اخیر، به دنبال جبران در این بازی خواهد بود.

گلادباخ

گلادباخ شروع ضعیفی در بوندس لیگا داشته و تنها ۶ امتیاز از ۷ بازی خود کسب کرده است. آنها در ۵ بازی اخیر خود، ۳ شکست و ۲ پیروزی بدست آورده اند که البته دو پیروزی آنها در دو بازی آخرشان بوده که این موضوع نشان از چرخش آنها در کسب نتایج است. گلادباخ ، استرانزی را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت و حضور یانتشکه در این دیدار در هاله ای از ابهام قرار دارد. دو تیم تا به حال به مصاف یکدیگر نرفته اند و این اولین تقابل انها خواهد بود.

منچستر سیتی

شاگردان مانوئل پیگرینی با کسب ۱۵ امتیاز از ۷ بازی در رده ی دوم جدول لیگ قهرمانان قرار گرفته اند. آنها که شروعی استثنایی در لیگ داشتند، پس از شکست مقابل یووه دچار افت شدند و دو شکست دیگر نیز کسب کردند که این موضوع باعث شد یونایتد از آنها در لیگ جلو بزند. سیتی در حال حاضر در فرم خوبی قرار ندارد و پیگرینی به دنبال راهی برای خروج از وضعیت فعلی در این دیدار خواهد بود.فابیان دلف، کلیشی، مانگالا و کمپانی به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیمشان نخواهند بود. حضور زابالتا و بونی نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد.

ترکیب احتمالی:

پیش بینی کاربران سایت Who Scored:

پرتکرار ترین نتیجه: پیروزی ۲-۰ سیتی
احتمال پیروزی گلادباخ: ۳۳ درصد
احتمال پیروزی سیتی: ۵۸ درصد

 

 

 

 

 

 

منبع:ورزش سه

پاسخی بگذارید