تاریخ: ۱۰:۴۵ :: ۱۳۹۴/۰۷/۰۸
نام نویسنده: sobhan

دو تیم منچستریونایتد و ولفسبورگ، امشب در ورزشگاه اولدترافورد شهر منچستر به مصاف یکدیگر خواهند رفت. به گزارش مازند اسپرت:صدرنشین لیگ برتر که در لیگ قهرمانان شروع ضعیفی داشت، به دنبال اولین پیروزی اروپایی خود در این فصل خواهد بود. منچستریونایتد شاگردان لوئیس فان خال در ۵ بازی اخیر خود، ۴ پیروزی و ۱ شکست […]

دو تیم منچستریونایتد و ولفسبورگ، امشب در ورزشگاه اولدترافورد شهر منچستر به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش مازند اسپرت:صدرنشین لیگ برتر که در لیگ قهرمانان شروع ضعیفی داشت، به دنبال اولین پیروزی اروپایی خود در این فصل خواهد بود.

منچستریونایتد

شاگردان لوئیس فان خال در ۵ بازی اخیر خود، ۴ پیروزی و ۱ شکست کسب کرده اند که شکست آنها به دیدار مقابل پی اس وی در اروپا باز می‌گردد. حال آنها باید به مصاف ولفسبورگ بروند که فصل گذشته عملکرد خوبی در بوندس لیگا داشت و این فصل نیز در رده ی چهارم قرار گرفته است. یونایتد پس از شروعی متوسط، روند پیروزی‌های خود را پیش گرفت و با افت و شکست سیتی، یونایتد توانست به صدر جدول صعود کند.یونایتد برای این دیدار، مارکوس روخو و باستین شواین اشتایگر را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت.

ولفسبورگ

ولفسبورگ در ۵ بازی اخیر خود ، ۲ پیروزی، ۲ تساوی و ۱ شکست کسب کرده و در فرم چندان خوبی قرار ندارد. آنها که اخیرا مقابل بایرن ۵-۱ شکست خوردند، حال باید به مصاف صدرنشین لیگ برتر بروند. ولفسبورگ تا به حال یک دیدار رفت و برگشت در سال ۲۰۰۹ مقابل یونایتد برگزار کرده که در هر دو بازی شکست خورده است. لوئیز گوستاوو، کاستیلز، نوچه و ویرینا به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیمشان نخواهند بود.

ترکیب احتمالی:


پیش بینی کاربران سایت Who Scored:

پرتکرار ترین نتیجه: پیروزی ۳-۱ یونایتد
احتمال پیروزی یونایتد: ۸۰ درصد
احتمال پیروزی ولفسبورگ: ۹ درصد

 

 

 

منبع:ورزش سه

پاسخی بگذارید