تاریخ: ۱۰:۴۴ :: ۱۳۹۴/۰۷/۰۸
نام نویسنده: sobhan

دو تیم مالمو و رئال مادرید، امشب در ورزشگاه سوئدبانک شهر مالمو به مصاف یکدیگر خواهند رفت. به گزارش مازند اسپرت:بنیتس قصد دارد تاکتیک‌های جدیدش در خط حمله را در این بازی تست کند. مالمو مالمو در ۵ بازی اخیر خود، ۲ پیروزی، ۲ تساوی و ۱ شکست کسب کرده و در فرم خوبی قرار […]

دو تیم مالمو و رئال مادرید، امشب در ورزشگاه سوئدبانک شهر مالمو به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش مازند اسپرت:بنیتس قصد دارد تاکتیک‌های جدیدش در خط حمله را در این بازی تست کند.

مالمو

مالمو در ۵ بازی اخیر خود، ۲ پیروزی، ۲ تساوی و ۱ شکست کسب کرده و در فرم خوبی قرار ندارد. حال انها باید به مصاف رئال مادریدی بروند که در دیدار ابتدایی خود در لیگ قهرمانان خوش درخشیده و به دنبال ادامه روند درخشش خود خواهد بود. مالمو و رئال تا به حال مقابل یکدیگر صف آرایی نکردند و این اولین تقابل دو تیم خواهد بود. مالمو که سال ۱۹۷۹ در یوفا کاپ نایب قهرمان شد، آخرین باری که در چمپیونزلیگ حضور داشت، در رده ی چهارم مرحله گروهی کار را به اتمام رساند.

رئال مادرید

شاگردان رافا بنیتس در ۵ بازی اخیر خود، ۴ پیروزی و ۱ تساوی کسب کرده اند. با اینکه رئال نسبتا در فرم خوبی قرار دارد ولی تساوی برای بنیتس و هواداران نگران کننده بود. حملات پیاپی و متعدد رئال مقابل مالاگا ، هیچکدام به گل تبدیل نشد و تنها ۱۴ ضربه از سوی رونالدو توسط دروازه بان دفع شد یا به بیرون رفت. عدم موفقیت رونالدو در گلزنی باعث به وجود آمدن نگرانی در بین رئالی ها شده است.با این حال رئال برای بازی امروز، خامس رودریگس، دانیلو، گرت بیل و سرجیو راموس را در اختیار نخواهد داشت.

ترکیب احتمالی:


پیش بینی کاربرانو Who Scored:
 

 

پرتکرار ترین نتیجه: پیروزی ۳-۰ رئال مادرید
احتمال پیروزی مالمو: ۰ درصد
احتمال پیروزی رئال مادرید: ۹۹۳ درصد

 

 

 

 

منبع:ورزش سه

پاسخی بگذارید