تاریخ: ۶:۲۹ :: ۱۳۹۴/۰۷/۰۸
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت : در ديداري دوستانه به مناسبت روز جهاني ناشنوايان تيم رسانه ورزش مازندران و تيم ناشنوايان استان به ديدار هم خواهند رفت .   به گزارش مازند اسپرت ؛تقویت تفاوت‌های انسانی، شعاری است که امسال برای روز جهانی ناشنوایان در نظر گرفته شده است؛ افرادی که در جامعه حضور دارند، اما چون ما […]

1000مازند اسپرت : در ديداري دوستانه به مناسبت روز جهاني ناشنوايان تيم رسانه ورزش مازندران و تيم ناشنوايان استان به ديدار هم خواهند رفت .

 

به گزارش مازند اسپرت ؛تقویت تفاوت‌های انسانی، شعاری است که امسال برای روز جهانی ناشنوایان در نظر گرفته شده است؛ افرادی که در جامعه حضور دارند، اما چون ما برای ارتباط برقرار کردن با آنها پیشقدم نمی‌شویم، درک درستی از شرایط آنها نداریم. گاهی ناشنوایان برای رسیدن به ابتدایی‌‌ترین حق خود نیز با مشکل روبه‌رو هستند.

ناشنوایان برای آموزش، این روزها با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند؛ از هزینه استفاده از رابط (اشخاص مسلط به زبان اشاره) بگیرید تا تصمیم هایی که آنها را در به کار بردن زبان اشاره محدود می کند.

تيم فوتبال رسانه ورزش مازندران در ادامه ديدار هاي دوستانه و خيرخواهانه خود اينبار به مناسبت روز جهاني ناشنوايان در ديداري دوستانه به ديدار تيم منتخب ناشنوايان استان مازندران خواهد رفت .

اين ديدار كه روز پنجشنبه ۹ مهر در زمین ورزشی ” صفر آباد ” در جاده دریا برگزار خواهد شد ، راس ساعت ۱۵ سوت خواهد خورد .

 

به گزارش مازند اسپرت ؛ اعضاي تيم فوتبال رسانه ورزش مازندران از تمامي خبرنگاران و رسانه اي هاي استان و همچنين از تمامي مسئولين سياسي و ورزشي براي حضور در اين ديدار دعوت به عمل آوردند .

پاسخی بگذارید