تاریخ: ۹:۱۶ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۸
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

سرمربی الهلال عربستان پس از شکست مقابل استقلال گفت:عملکرد خوبی را مقابل استقلال داشتیم و فرصت های زیادی را داشتیم، ولی نتواستیم از آنها نهایت استفاده را ببریم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم فوتبال استقلال در آخرین دیدار از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در کویت مقابل الهلال عربستان قرار گرفت که با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید.

خوان بروان، سرمربی الهلال پس از این شکست گفت: نتیجه بازی اصلا عملکرد ما را در این بازی نشان نمی‌دهد. عملکرد خوبی را مقابل استقلال داشتیم و فرصت های زیادی را داشتیم ولی نتواستیم از آنها نهایت استفاده را کنیم.

وی افزود: در دوران کوتاهی که هدایت الهلال را به دست گرفتم مصدومان زیادی را در ترکیب تیم داشتیم و این شرایط در دوره قبل لیگ قهرمانان بالعکس بود و همه بازیکنان آماده بودند. این مصدومیت های زیاد باعث شد تا خیلی زود از این رقابت‌ها حذف شویم.

سرمربی الهلال در پایان گفت: امروز قراردادم با باشگاه الهلال به اتمام رسید و درباره آینده‌ام با تیم با باشگاه صحبت خواهم کردم. از الهلالی ها تقدیر و تشکر می کنم با تیم امیدها جام های زیادی کسب کردم و از این فرصتی که برای هدایت تیم بزرگسالان به من دادند تشکر می‌کنم.

 

پاسخی بگذارید