تاریخ: ۱۱:۱۲ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۷
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

کارشناس فوتبال گفت: ذوب آهن خیلی خوب گل می‌زند اما راحت هم گل دریافت می‌کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،فرشید طالبی در گفت وگویی در مورد بازی روز سه‌شنبه لوکوموتیو تاشکند با ذوب آهن در روز سه‌شنبه گفت: ذوب آهن در این مسابقه به یک مساوی برای صعود نیاز دارد و تیم ازبکستانی هم باید پیروز شود تا به مرحله بعد برود. ذوب آهن در کار هجومی خیلی خوب است و تیم‌های قلعه‌نویی خیلی خوب حمله می‌کنند و گل می زنند و این مساله در بازی ذوب آهن به خوبی دیده می‌شود اما ذوب آهن خوب هم گل می‌خورد.

وی افزود: باید دید تدابیر قلعه‌نویی و تیم ذوب آهن برای دفاع در این مسابقه چیست. ذوب آهن روی ضربات هوایی خیلی خوب گل می‌زند و تیم لوکوموتیو در این بخش ضعف دارد بنابراین ذوب آهن می‌تواند روی این شگردش به گل برسد و امیدوارم در پایان مسابقه ذوب آهن به مرحله بعدی لیگ قهرمانان صعود کند.

طالبی در مورد پیش بینی‌اش از نتیجه بازی گفت: پیش بینی نتایج خیلی دشوار است بخصوص اینکه ذوب آهن در این فصل در آسیا تیمی پرنوسان نشان داده گاهی در اوج بود و ۲گل به حریفش زد و گاهی نیز فرود داشت و ۳ گل دریافت کرد. امیدوارم روز سه‌شنبه شاهد اوج ذوب آهن باشیم. ذوب آهن در لیگ برتر هم دو نیم فصل کاملا متفاوت را داشت در نیم فصل اول خوب نبود اما در نیم فصل دوم بسیار خوب شد.

بازیکن اسبق ذوب اهن با ابراز امیدواری برای صعود این تیم گفت: امیدوارم تیم ذوب آهن به مرحله یک هشتم برسد اما قطعا در مراحل بعدی ذوب آهن برای گلزنی باید تغییراتی در روش بازی‌اش انجام بدهد و اینکه فقط با یکی دو روش تیمی بخواهد گل بزند ممکن است دچار مشکل شود.

 

پاسخی بگذارید