تاریخ: ۱۱:۰۷ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۷
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: برای رسیدن به نائب قهرمانی و آسیایی شدن دو فینال دیگر در پیش داریم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رضا درویش در گفت‌وگویی، درباره حضور سایپا در رده دوم جدول لیگ گفت:‌ همه اینها حاصل زحمات علی دایی است. او تلاش بسیاری کرد که بازیکنان جوان تیم با هم هماهنگ شوند. کار با بازیکنان جوان با کار با بازیکنان باتجربه متفاوت است. سایپا تاکنون نتایج قابل قبولی گرفته و دو فینال دیگر در پیش داریم تا بتوانیم با نائب قهرمانی سهمیه آسیایی کسب کنیم.

وی تصریح کرد: خوشبختانه ابتکار عمل دست خود بازیکنان سایپاست. من به بچه‌ها هم گفته‌ام همه چیز بستگی به سعی و تلاش آنها دارد. اگر در دو بازی آینده موفق شوند ضمن کسب عنوان نائب قهرمانی به سهمیه آسیایی هم می‌گیرند و هیچ اما و اگری پیش روی ما قرار ندارد.

درویش در مورد تقابل با تیم گسترش فولاد در هفته بیست و نهم لیگ برتر، گفت:‌ گسترش تیم خوبی است. هفته گذشته یک امتیاز از استقلال گرفت و حتی می‌توانست این تیم را شکست دهد. به هرحال بازیکنان این تیم هیچ گونه استرسی ندارند و نتیجه بازی تغییری در جایگاه آنها ایجاد نمی‌کند. به همین دلیل بازی سختی پیش رو داریم.

مدیرعامل باشگاه سایپا در مورد وضعیت جدایی مهدی ترابی از این تیم، در پایان فصل گفت: ترابی با باشگاه سایپا قرارداد دارد اما علی دایی که خودش سال‌ها در اروپا بازی کرده و فوتبال ایران و آسیا را با علی دایی در جهان می‌شناسند با لژیونر شدن مهدی ترابی مخالفتی ندارد اما می‌گوید به شرطی که به یک باشگاه درجه یک خارجی برود. هر چند جدایی ترابی وضعیت سایپا و علی دایی را سخت می‌کند اما هم باشگاه و هم علی دایی برای پیشرفت بازیکنانش هیچ مخالفتی ندارند.

وی افزود: ترابی فصل گذشته هم دعوتنامه‌هایی از یک چند باشگاه اروپایی داشت که برای انتقال او به توافق نرسیدیم. باشگاه‌هایی از آلمان وهلند خواهان جذب او بودند. به هر حال اکنون منتظر پیشنهادهای آخر فصل هستیم تا او را به یک باشگاه درجه یک اروپایی منتقل کنیم.

وی در مورد وضعیت آلویس نانک مهاجم مصدوم کامرونی تیم سایپا گفت: نانک پیگیر روند درمان پزشکی‌اش است اما اگر قرار به عمل جراحی باشد که ظاهرا هم همینطور است با او به توافق می‌رسیم و قراردادش را فسخ خواهیم کرد.

 

پاسخی بگذارید