حضور در قزاقستان برایم حیاتی است
تاریخ: ۱۰:۴۷ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۷
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
طلوتی: دوست ندارم به عنوان توریست راهی اندونزی شوم !

نماینده وزن ۶۴ کیلوگرم تیم ملی بوکس گفت: به دنبال افتخارآفرینی با تیم ملی هستم و واقعاً دوست ندارم به عنوان توریست راهی اندونزی شوم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهدی طلوتی در گفت‌وگویی در مورد تمرینات تیم ملی بوکس برای اعزام به تورنمنت قزاقستان، گفت: تمرینات خوبی را پیگیری می‌کنیم، احدی مربی به روزی است و تمرینات همیشه به روز پیش می‌رود. قرار است تیم ملی در تورنمنت قزاقستان حضور پیدا کند و این رقابت‌ها ۶ اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد.

وی در پاسخ به این سؤال که شرایط شما در تمرینات تیم ملی به چه صورت است، گفت: سعی کرده‌ام در تمرینات از تجربیاتم استفاده کنم ضمن اینکه در مسابقات انتخابی خودم را به کادر فنی ثابت کردم، مربیان نیز به من اعتماد کردند، من فعل خواستن را دارم و مربیان نیز این فعل خواستن را در من دیدند. انشاءالله تمام تلاشم را می‌کنم تا در اندونزی یکی از نمایندگان خوب ایران باشم و دست پر برگردم تا بتوانم جواب اعتماد مربیان را با کسب مدال بدهم.

بوکسور تیم ملی در پاسخ به این سؤال که گویا قرار است کادر فنی تا پیش از اعزام تیم ملی به بازی‌های آسیایی‌ ملی‌پوشان را در این تورنمنت‌های پیش‌رو عملکرد آنها را ارزیابی کند آیا شما فکر می‌کنید از این فیلترها عبور خواهید کرد یا خیر، گفت: مهمترین موضوع این است که در قزاقستان خودم را بتوانم ارزیابی کنم تا ببینم از لحاظ آمادگی در چه شرایطی هستم. حضور در قزاقستان برای من یک موضوع حیاتی است. ما زمانی تا بازی‌های آسیایی اندونزی نداریم، اگر من در قزاقستان کسب مدال کنم و کادر فنی راضی شوند ۶۰ تا ۷۰ درصد احتمال فیکس بودنم در تیم ملی اعزامی به بازی‌های آسیایی وجود دارد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا دوست دارید فقط در تیم ملی راهی بازی‌های آسیایی شوید و یا اینکه این ‌آمادگی را در خود می‌بینید که می‌توانید مدال کسب کنید، گفت: من اگر دوست داشتم در کاروان اعزامی به بازی‌های آسیایی باشم در وزن بالاتر در انتخابی شرکت می‌کردم، دوست ندارم فقط در لیست  اعزام باشم، دوست دارم راهی بازی‌های آسیایی اندونزی شوم و مدال کسب کنم. به دنبال افتخارآفرینی هستم و واقعاً دوست ندارم توریست باشم.

نماینده وزن ۶۴ کیلوگرم تیم ملی بوکس در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: امیدوارم کمیته ملی المپیک هر ۷ نماینده بوکس ایران را راهی جاکارتا کند، به هر حال ما در سبک وزن هم حرف‌های زیادی داریم و فقط این طور نیست که در سنگین وزن شانس کسب مدال داشته باشیم. به هر حال تیم بسیار جوانی در اختیار کادر فنی قرار دارد و امیدوارم تیم در اندونزی بتواند نتیجه کسب کند.

طلوتی در پاسخ به این سؤال که کادر فنی اعلام کردند در تورنمنت مغولستان ترکیب نهایی تیم مشخص خواهد شد، گفت: تورنمنت مغولستان یکی از رقابت‌های بسیار بزرگی است که قرار است برگزار شود. بدون شک بوکسورهای خوبی در آن رقابت‌ها حضور خواهند داشت که تیم ملی ایران نیز قرار است در آن تورنمنت نیز حضور داشته باشد. یکی از ویژگی‌های اکبر احدی برای ارزیابی ملی‌پوشان این است که آنها را در تورنمنت‌های سخت و بزرگ ارزیابی می‌کند، او با این کار از سطح آمادگی ملی‌پوشان باخبر می‌شود، امیدوارم با حضور در تورنمنت‌های پیش رو بهترین‌ها به بازی‌های آسیایی اعزام شوند.

 

پاسخی بگذارید