با پایان تورنمنت چهارجانبه بابلسر؛
تاریخ: ۲۰:۳۵ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۵
نام نویسنده: علی احمدی
استقلال تهران با غلبه بر میزبان قهرمان شد/عنوان سومی برای بشیکتاش ترکیه

با پایان تورنمنت چهارجانبه بابلسر استقلال تهران با غلبه بر میزبان قهرمان شد و بشیکتاش با برد برابر رسانه ورزش عنوان سومی را از آن خود کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دومین روز و آخرین روز از تورنمنت چهارجانبه بابلسر عصر امروز برگزار شد و در نهایت تیم های اول تا چهارم این رقابت ها مشخص شد.

مسابقات فوتبال چهارجانبه پیشکسوتان، یادواره شهدای بابلسر و مدافع حرم شهرستان که از روز گذشته با حضور تیم‌های رسانه ورزش، پیشکسوتان استقلال تهران، بشیکتاش ترکیه و پیشکسوتان بابلسر با همت اداره ورزش و جوانان بابلسر و هیات فوتبال این شهرستان و تلاش های بی دریغ شخص مهرداد عاشوری از پیشکسوتان پرتلاش این شهرستان برگزار شده بود، امروز با قهرمانی پیشکسوتان استقلال تهران به کار خود پایان داد.

در دیدار فینال این رقابت ها عصر امروز دو تیم پیشکسوتان بابلسر و پیشکسوتان استقلال تهران در ورزشگاه شهید علیزاده شهرستان بابلسر به مصاف هم رفتند.

در این دیدار بابلسری علی رغم ارائه نمایشی خوب موفق نشدند حریف صاحب نام خود را شکست دهند و در نهایت با یک گل مغلوب استقلالی ها شدند. تک گل استقلالی ها توسط هادی شکوری ای به ثمر رسیده شد که هم اکنون در لیگ دسته یک فوتبال کشور با آماده ترین شرایط جسمانی مشغول به فعالیت می باشد.

استقلالی ها با برد برابر میزبان موفق شد عنوان قهرمانی این رقابت ها را از آن خود کند و پیشکسوتان بابلسر به عنوان دومی این مسابقات بسنده کرد.

پیش از این دیدار نیز در دیدار رده بندی دو تیم پیشکسوتان بشیکتاش ترکیه و رسانه ورزش تهران به مصاف هم رفته بودند که در نهایت ترک ها موفق شدند با نتیجه سه بر دو حریف رسانه ای خودش را شکست دهد و با عنوان سومی این تورنمنت را ترک کند.

نیما علیپور و مهدی نوروز گل های رسانه ورزش را به ثمر رسانده بودند و گل های بشیکتاش توسط فردی آک کوش (۲ گل ) و رمضان بالکان زده شد.

گفتنیست؛ دیدارهای پایانی این رقابت ها با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد و در خلال برگزاری این دو دیدار از خانواده های شهدای مدافعین حرم تجلیل به عمل آمد.

پاسخی بگذارید