از نگاه دوربین احمدقربانی؛
تاریخ: ۲۱:۱۶ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۴
نام نویسنده: علی احمدی
گزارش تصویری اولین روز تورنمنت چهارجانبه فوتبال در بابلسر

تورنمنت چهارجابنه بابلسر عصر امروز آغاز شد و در نهایت دو تیم استقلال تهران و پیشکسوتان بابلسر با غلبه بر رسانه ورزش تهران و بشیکتاش ترکیه راهی دیدار فینال شدند.

ه گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مسابقات فوتبال چهارجانبه پیشکسوتان، یادواره شهدای بابلسر و مدافع حرم شهرستان با حضور تیم‌های رسانه ورزش، پیشکسوتان استقلال تهران، بشیکتاش ترکیه و پیشکسوتان بابلسر از امروز رسما آغاز شد.

تورنمنت چهارجابنه بابلسر عصر امروز آغاز شد و در نهایت دو تیم استقلال تهران و پیشکسوتان بابلسر با غلبه بر رسانه ورزش تهران و بشیکتاش ترکیه راهی دیدار فینال شدند.

در دیدار اول این رقابت ها دو تیم استقلال تهران و رسانه ورزش تهران به مصاف هم رفتند. در این دیدار پیشکسوتان استقلال موفق شدند رسانه ای ها را گلباران کنند و در نهایت با نتیجه ۵ بر ۱ رسانه ورزش تهران را در غیاب عادل فردوسی پور شکست دهند .

استقلالی ها با این برد راهی فینال شدند و باید در فینال به مصاف بابلسری ها بروند.در این دیدار پیشکسوتان استقلال عملکردی بهتری از خود به نمایش گذاشتند و در حالی که رسانه ای ها در نیمه اول حرفی برای گفتن نداشتند کار را در همان نیمه اول تمام کردند. در نیمه دوم رسانه ای ها با تعویض های خودشان تا حدودی بازی خوبی را نسبت به نیمه اول به نمایش گذاشتند اما موفق به جبران گل های خورده نشدند .

گلهای استقلالی ها در این دیدار توسط سید علی موسوی محمد، نوازی ( پنالتی)، حسن اشجاری ، مهدی امیرآبادی و حمید واعظ به ثمر رسیده شد و تک گل رسانه ای ها توسط فرخ کیا زده شد.

اما در دیدار دوم پیشکسوتان بابلسر و بشیکتاش ترکیه به مصاف هم رفتند. در این دیدار بابلسری ها حریف ترک خود را با نتیجه ۴ بر ۲ شکست دادند و راهی فینال شدند تا در این دیدار به مصاف پیشکسوتان استقلال بروند.

بابلسری ها این دیدار را طوفانی آغاز کردند و خیلی زود از حریف خود با ۲ گل پیش افتادند. اما بشیکتاشی ها بلافاصله یکی از گل های خورده را جبران کردند. اما در ادامه این بابلسری های بودند که قدرت خود را بر حریف ترک دیکته کردند تا در نهایت با نتیجه ۴ بر ۲ شکست دهند تا بشیکتاشی ها در دیدار رده بندی به مصاف رسانه ورزش روند.

گل های بابلسری ها را در این دیدار علی طاهری ، رضا ابراهیمی ( ۲گل) و صابر میرقربانی به ثمر رساندند و دو گل بشیکتاش توسط فرهات سونگور و
عارف محمدوند( پنالتی) بازیکن ایرانی این تیم زده شد.

گفتنیست؛ دیدار فینال و رده بندی این رقابت ها شنبه ۲۵ فروردین از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه شهید علیزاده بابلسر برگزار خواهد شد .

 

پاسخی بگذارید