باشگاه خونه به خونه اعلام کرد:
تاریخ: ۷:۴۲ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۳
نام نویسنده: سیده رُجا شجری
تمام بلیط های دو دیدار خانگی مقابل شهرداری ماهشهر و برق جدید شیراز خریداری شد

باشگاه خونه به خونه مازندران با خرید تمام بلیط های دو دیدار خانگی این تیم مقابل شهرداری ماهشهر و برق جدید شیراز فرصت تماشای رایگان این دو بازی را برای هوادارانش فراهم کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حاج قاسم حسن زاده، مالک باشگاه خونه به خونه مازندران به پاس حمایت های بی شائبه هواداران پرشور و متعصب تیم که رنج سفر به بندرانزلی را به جان خریدند و ضمن تشویق ۹۰ دقیقه ای بازیکنان، اخلاق و فرهنگ بالای مردم مازندران و بابل را به رخ جامعه فوتبال کشور کشاندند، تصمیم گرفت تمام بلیط های این دو دیدار را خریداری کرده و به صورت رایگان در اختیار هواداران خونه به خونه قرار دهد تا شیران مازنی در سه هفته پایانی لیگ از حداکثر حمایت هواداران متعصب و باغیرت تیم شان برخوردار شوند.

لذا با توجه به خرید تمام بلیط های این دیدار توسط باشگاه، تماشای دیدارهای این تیم مقابل شهرداری ماهشهر و برق جدید شیراز برای تمام هواداران خونه به خونه و علاقمندان به فوتبال رایگان می باشد.

باشگاه خونه به خونه امیدوار است، هواداران تیم با پر کردن سکوهای ورزشگاه هفت تیر بابل نشان دهند تیم محبوب مازندران و بابل فقط با توکل به خدا، تلاش غیرتمندانه بازیکنان و حمایت های پرشور و دلگرم کننده عاشقان خونه به خونه برای صعود به لیگ برتر می جنگد.

و اما این باشگاه لازم می داند از مهندس ولی زاده فرماندار ویژه بابل و معاون استاندار مازندران، دکتر شهابی عضو شورای اسلای شهر بابل و همچنین چنگیز ریسمان چیان و سایر پیشکسوتان گرامی فوتبال بابل که با حضور در ورزشگاه تختی انزلی تیم خونه به خونه را مورد حمایت خود قرار دادند نهایت تقدیر و تشکر را به عمل آورد.

گفتنی است، تیم خونه به خونه ساعت ۱۷ عصر سه شنبه بیست و هشتم فروردین به مصاف شهرداری ماهشهر می رود و در هفته پایانی نیز ساعت ۱۷ عصر یکشنبه نهم اردیبهشت از برق جدید شیراز پذیرائی خواهد کرد.

تیم خونه به خونه با ۵۷ امتیاز در رده سوم جدول جای دارد و با توجه به دیدارهای پیش رو، از بخت بالایی برای صعود به لیگ برتر برخوردار است.

پاسخی بگذارید