تاریخ: ۱۱:۰۸ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

تمرین امروز تیم استقلال با حضور مدیرعامل این باشگاه برگزار شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،آخرین تمرین تیم استقلال قبل از سفر به تبریز از ساعت ۱۳:۳۰ امروز در ورزشگاه صنایع دفاع برگزار شد.

پیش از شروع تمرین سید رضا افتخاری در محل تمرین آبی‌پوشان حاضر شد و برای دقایقی با شفر به صحبت پرداخت. وی سپس با بازیکنان هم جلسه‌ای را برگزار کرد.در این نشست افتخاری در مورد وضعیت مالی باشگاه و همچنین نحوه پرداخت مطالبات بازیکنان تا اردیبهشت ماه با آنها به گفت‌و‌گو پرداخت.

* قبل از حضور افتخاری شفر جلسه فنی ۳۰ دقیقه‌ای را برای بازیکنان برگزار کرد و نقاط ضعف و قوت گسترش‌فولاد را به آنها یادآور شد.

*ووریا غفوری در تمرین امروز غایب بود و در کلینیک دکتر نوروزی حضور داشت. این بازیکن به بازی با گسترش فولاد نمی‌رسد و باید در تهران به روند درمان خود ادامه بدهد.همچنین فرشید باقری و سید مجید حسینی به دلیل پیگیری روند درمان در تمرین امروز حضور نداشتند.

*بهنام برزای و تیام بازیکنانی هستند که امروز هم در تمرینات گروهی این تیم حضور داشتند و در صورت تشخیص کادر فنی می‌توانند راهی تبریز شوند.

*در بخش اول تمرین بازیکنان بعد از گرم کردن بدن‌ها پاسکاری کوتاه و ارسال روی دروزاه‌ها را انجام دادند و سپس فوتبال درون تیمی انجام شد. بازیکنان تیم استقلال بعد از پایان تمرین ساعت ۱۷ در فرودگاه حضر خواهند شد تا راهی تبریز شوند.آبی پوشان بعد از رسیدن به تبریز در هتل پارس مستقر خواهند شد.

به گزارش فارس تیم فوتبال استقلال فردا در ورزشگاه بنیان‌دیزل تبریز میهمان گسترش فولاد تبریز خواهد بود

 

پاسخی بگذارید