تاریخ: ۱۰:۰۸ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی با وجود حذف از شاگردانش تقدیر کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سیتیزن ها دردیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ۲ بریک مغلوب لیورپول شدند تا با وجود باخت ۳ بر صفر بازی رفت، در مجموع از حریف آنفیلدی ۵ بر یک شکست بخورند.

پپ گواردیولا بعد از این نتیجه اظهارداشت:

باید بابت نمایشی عالی از بازیکنانم بسیار تشکر کنم.باید پذیرفت که آنها خوب در این نبرد حاضر شدند اما اکنون لازم است که روی لیگ برتر تمرکز کنیم.

وی ادامه داد:همچنین تبریک زیادی به لیورپول دارم.آنها تیمی عالی با سرمربی درجه یک دارند.به نظرم آنها این شایستگی را دارند که حتی به فینال مسابقات برسند.ما در نیمه اول همه کارها را انجام دادیم.موقعیت های زیادی را خلق کردیم .کاری که راحت نبود چون حریف ۱۱ بازیکن در عقب زمین داشت.در چنین مسابقه ای، شما لازم نیست که برای ۱۸۰ دقیقه کامل بازی کنید.اما این نیاز هست که خوب در زمین عمل کنید.می دانستیم برای گذر از این مرحله کاری بس دشوار داریم.از نظر آماری ، ما تیم نخست لیگ برتر هستیم اما اکنون ۳ بازی متوالی است که بازنده می شویم.اما صدرنشینی در لیگ برتر نشان از قدرت و توان ما دارد.

او همچنین عنوان کرد:ما مقابل لیورپولی ایستادیم که خیلی خوب بود.هواداران لیورپول اعتقاد داشتند که لیگ قهرمانان جایی است که می توانند خودنمایی کنند.در حالیکه در آنفیلد ما موقعیتی ایجاد نکردیم.اما در نیمه دوم آن بازی بهتر بودیم.در اینجا نیز چنین وضعیتی رخ داد.

 

پاسخی بگذارید