تاریخ: ۶:۴۶ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
نام نویسنده: sobhan

تیم ملی تکواندوی کشورمان برای شرکت در تورنمنت آزاد کره جنوبی شنبه عازم شهر “چونچئون” می شود.     به گزارش “مازنداسپرت“، تورنمنت آزاد کره‌جنوبی (G2)، از روز چهارشنبه (۳۱ تیرماه) به مدت ۶ روز در شهر “چونچئون” کره جنوبی برگزار می‌شود و تیم ملی تکواندوی کشورمان برای شرکت در این رقابت‌ها شنبه (۲۷ تیرماه) […]

تیم ملی تکواندوی کشورمان برای شرکت در تورنمنت آزاد کره جنوبی شنبه عازم شهر “چونچئون” می شود.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، تورنمنت آزاد کره‌جنوبی (G2)، از روز چهارشنبه (۳۱ تیرماه) به مدت ۶ روز در شهر “چونچئون” کره جنوبی برگزار می‌شود و تیم ملی تکواندوی کشورمان برای شرکت در این رقابت‌ها شنبه (۲۷ تیرماه) ساعت ۱۱:۵۵ صبح از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) عازم سئول کره جنوبی خواهد شد و از آنجا به شهر “چونچون” محل برگزاری این رقابتها می‌رود.

مهدی بی‌باک نیز امشب به کره جنوبی خواهد رفت تا به همراه آرمین هادی پور، امید عمیدی و سروش احمدی که پس از پایان مسابقات تکواندوی دانشجویان جهان در این کشور حضور دارند، به تیم ملی تکواندو در “چونچئون”، شهرِ محل برگزاری مسابقات ملحق شوند.

*** ترکیب تیم ایران در این رقابت‌ها:

وزن اول (۵۴- کیلوگرم): آرمین هادی‌پور
وزن دوم (۵۸- کیلوگرم): محمد کاظمی
وزن سوم (۶۳- کیلوگرم): ابوالفضل یعقوبی و سروش احمدی
وزن چهارم (۶۸- کیلوگرم): مهرداد نورمحمدی و فرزاد ذوالقدری
وزن پنجم (۷۴- کیلوگرم): علیرضا نصرآزادانی و سیدمحمد رفیعی
وزن ششم (۸۰- کیلوگرم): فرزاد عبدالهی
وزن هفتم (۸۷- کیلوگرم): امید عمیدی
وزن هشتم (۸۷+ کیلوگرم): مرتضی شیری

سرپرست: غلامحسن ذوالقدری، رییس سازمان تیم‌های ملی تکواندو
سرمربی: بیژن مقانلو
مربی: مهدی بی‌باک و مهرداد یوسفی
پزشک تیم: سعید مطوری نژاد

تورنمنت آزاد کره جنوبی G2 است و دارندگان مدال طلا ۲۰ امتیاز، مدال نقره ۱۲ امتیاز و مدال برنز ۷٫۲ امتیاز، در راستای افزایش رنکینگ المپیکی برای کسب سهمیه ریو ۲۰۱۶، بدست خواهند آورد.

باتوجه به نزدیک بودن اولین دوره مسابقات گرندپریکس در سال ۲۰۱۵ و اهمیت این رقابت‌ها برای افزایش امتیازات رنکینگ المپیکی ورزشکاران؛ با تصمیم کادرفنی، فرزان عاشورزاده، مسعود حجی‌زواره و مهدی خدابخشی در تورنمنت آزاد کره جنوبی مبارزه نخواهند کرد.

منبع:ورزش۳

 

 

 

 

پاسخی بگذارید