تاریخ: ۱۰:۰۱ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

رئیس هیات فوتبال استان قم رفتار مسئولان باشگاه صبای قم را زشت و ناپسند خواند و خواستار برخورد قاطع و قانونی با این تیم شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،کریم بهرامی در گفت و گویی در مورد اینکه صبای قم بعد از خوردن گل هفتم از میدان خارج شده و بازی را نیمه تمام گذاشته گفت: دلیل این کار را نمی‌دانم اما آنطور که شنیده‌ام مسئولان باشگاه صبا روی گل هفتم تیم مس رفسنجان معترض بودند. با این حال رفتار مسئولان صبای قم زشت و زننده بوده است. فوتبال همین است نباید با حذف شدن یا باخت سنگین دیگر فوتبال بازی نکرد و بازی را نیمه تمام رها کرد.

وی افزود: هیات فوتبال قم یک ریال هم برای این تیم هزینه نکرد و همه هزینه‌ها از سوی اسپانسرها شد و اگر تیم نتیجه بد گرفته یا نتیجه‌اش خوب بوده مسئولیتش متوجه همان افراد است. مسئولی که آمد و صبا را گرفت گفت به ۷-۸ بازیکن نیاز ندارم و ۶ بازیکن خوب تیم را کنار گذاشت و همین شرایط رقم می‌خورد. من از مسئولان کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال می‌خواهم که با مسئولان تیم صبا که چنین رفتار ناپسند و زشتی را انجام دادند برخورد قاطع و قانونی شود.

رئیس هیات فوتبال استان قم در مورد اینکه فصل آینده صبا را اداره خواهند کرد یا نه گفت: وظیفه ما تیمداری نیست. فوتبال نیاز به پول دارد و صبای قم بی پول است. فوتبال حرفه ای پول می‌خواهد و مسئولان استانداری هم طبق قانون نمی‌توانند پولی به تیم بدهند.

وی در مورد اینکه امتیاز صبا فروخته خواهد شد یا نه گفت: بعید است کسی امتیاز این تیم را بخرد! زیرا این تیم ۵/۵ میلیارد تومان بدهی قطعی دارد و بیش از ۲۰ میلیارد تومان بدهی غیر قطعی دارد و کسی امتیاز این تیم را هم نخواهد خرید.

بهرامی در مورد اینکه صبا در ادامه لیگ یک در مسابقات حاضر خواهد شد گفت: بله حاضر می‌شود زیرا نباید روند مسابقات لیگ بهم بخورد. صبا اگرچه حذف شده و به لیگ دسته دوم سقوط کرده است اما باید در رقابت ها تا روز پایانی حضور داشته باشد.

 

پاسخی بگذارید