تاریخ: ۹:۵۸ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

سرمربی بارسا پس از شکست مقابل رم و حذف از دور رقابت های لیگ قهرمانان اروپا گفت: به رم آمدیم تا به پیروزی برسیم اما رقیب فرصتی به ما نداد و ما را زیر فشار زیاد گذاشت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم فوتبال بارسلونا شب گذشته در میان بهت هوادارانش در ورزشگاه المپیاک رم مقابل جالوروسی خیلی زود تسلیم شد و در بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی مقابل گرگ ها زانو زد و با نتیجه ۳ بر صفر تن به شکست داد تا از این رقابت ها حذف شود. دیدار رفت این دو تیم در ورزشگاه نیوکمپ با نتیجه ۴ بر یک به نفع آبی-اناری ها به پایان رسیده بود.

والورده، سرمربی بارسا پس از این شکست تلخ و حذف از این رقابت ها گفت: همه چیز به وفق مراد رقیب ما در این بازی پیش رفت و ما توانایی بازگشت به بازی را از دست دادیم. به خاطر این واقعه دردناک که برای هوادارانمان رخ داد خیلی متاسف هستم. رم در نیمه اول قوی ظاهر شد و ما نیز از ایجاد حمله ای خطرناک عاجز شدیم.

وی افزود: این فوتبال است. رم در ابتدای نیمه دوم گل دوم را زد و فشار زیادی به ما وارد کرد تا جایی که هر موقع امکان داشت گل سوم را نیز بزنند و کار را تمام کنند. زمانیکه شما با این سناریو می بازید سخت است که روش بازی خودتان را حفظ کنید. بارسا در این بازی از سبک بازی خود خارج شد و رو به توپ های بلند آورد.

والورده ادامه داد: مسئولیت همه چیز را برعهده می گیرم چون وظیفه من پیشرفت دادن سطح تیم و کمک به آن برای کسب پیروزی است. در طول بازی اصلا احساس راحتی نداشتم از در مقابل هواداران بارسا که انتظار بازی بهتری داشتند تاسف می خورم. شکست مبالغه در همه چیز است و سرمربی تمام نکات منفی تیم را به دوش می کشد و کل فصل را فراموش می کند.

سرمربی آبی-اناری ها در پایان گفت: به رم آمدیم تا به پیروزی برسیم اما رقیب فرصتی به ما نداد و ما را زیر فشار زیاد گذاشت. در این بازی از شکستن خطوط دفاعی رم عاجز شدیم و ما باید این سختی ها را که مسببش رم است را پشت سر بگذاریم. خیلی خوب حزن و اندوهی که هواداران بارسا دارند را احساس می کنم. سیلی محکمی را خوردیم. به خاطر این شکست از هواداران عذرخواهی می کنم و ما باید این دوران سخت را پشت سر بگذاریم و تمرکز خودمان را روی دو جام لالیگا و جام حذفی بگذاریم.

 

پاسخی بگذارید