در سه بازی آینده باید بجنگیم و پیروز شویم
تاریخ: ۲۱:۰۷ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
نام نویسنده: علی احمدی
اسکوچیچ:بازی را باختم و بدتر اینکه علت باخت را نمی‌دانم

سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه گفت: بازیکنان باید شهامت بیشتری از خودشان در زمین نشان بدهند تا به لیگ برتر برویم اکنون شانس داریم که در سه بازی آینده بجنگیم و پیروز شویم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دراگان اسکوچیچ  پس از شکست یک بر صفر مقابل ملوان در نشست خبری گفت: بازیکنان باید شهامت بیشتری از خودشان در زمین نشان بدهند تا به لیگ برتر برویم اکنون شانس داریم که در سه بازی آینده بجنگیم و پیروز شویم به شرطی که از این بازی چیزی یاد گرفته باشیم. انرژی امروز ما کافی نیست. در هفته های اخیر ۴-۵ بازیکن مان را از دست دادیم و این برای ما مشکل ساز بود اما این مصدومیت ها بهانه ای برای فرار از شکست امروز نیست. از بازی امروز تیمم راضی نیستم. بازی را باختم و بدتر اینکه علت باخت را نمی‌دانم . اگر سه گل می‌خوردیم و می باختیم اشکالی نداشت اما این باخت را نمی‌توانم قبول کنم.

اسکوچیچ در مورد بازگشت به انزلی گفت: از بازگشت به انزلی لذت بردم اما نتیجه بد بود. به مربیان دیگر هم پیام می‌دهم که در مورد من صحبت کردند بهتر است در مورد من صحبت نکنند و به کارشان بپردازند. امروز بازی را بردند.
سرمربی خونه به خونه در مورد اینکه تفاوت ملوان او و ملوان امروز گفت: ملوان من تیم خیلی بهتری از ملوان امروز بود. خیلی چیزها در مورد ملوان می دانم اما وظیفه من نیست که در مورد ملوان صحبت کنم من به ملوان تبریک می‌گویم ولی ملوان شایسته باشگاه بهتری است زیرا مردم این تیم را دوست دارند و از این شرایط راضی نیستم. وظیفه من ساختن تیمم است تا آن را به لیگ برتر ببرم.

 

پاسخی بگذارید