مسئولان ذوب آهن فقط وعده سر خرمن می‌دهند
تاریخ: ۷:۵۶ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
نام نویسنده: سیده رُجا شجری
بهداد سلیمی:آذری خاک وزنه برداری را خورده، اما حق وزنه برداران را می‌خورد !

قهرمان وزنه برداری المپیک لندن گفت: آذری و شهنازی تنها به ما وعده سر خرمن می‌دهند و انگار قصد ندارند مطالبات ۳۰۰ میلیونی ما را پرداخت کنند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بهداد سلیمی قهرمان المپیک لندن در گفت و گویی درباره آغاز مرحله دوم اردوی تیم ملی وزنه برداری بیان کرد: از هفته پیش این اردو زیرنظر کادرفنی آغاز شده است و با وجود اینکه کم و کاستی هایی وجود دارد اما مسئولان فدراسیون و علی مرادی قول داده اند هرچه سریع تر آنها را برطرف کنند.

قهرمان رقابت های جهانی پاریس درباره دریافت طلبش از باشگاه ذوب آهن گفت: من، کیانوش رستمی، سهراب مرادی و علی هاشمی ۲  سال است از ذوب آهن طلب داریم و زورمان می آید شخصی مانند سعید آذری که سال ها خاک وزنه برداری را خورده است، به این راحتی حق و حقوقمان را نادیده بگیرد. تا جایی که اطلاع دارم باشگاه ذوب آهن در ۲ ماه پایانی سال ۹۶ حدود هفت میلیارد تومان برای تیم فوتبالش هزینه کرده است اما ۳۰۰ میلیون دستمزد وزنه برداران را پرداخت نمی کند. بهتر است مسئولان این باشگاه ما را بازی ندهند چراکه می توانیم راحت از ذوب آهن شکایت کنیم که در این صورت آبروی این باشگاه می رود. اینکه ذوب آهن به جز ملی پوشان با سایر وزنه برداران تسویه حساب کرده تعجب آور است. متاسفانه آذری و شهنازی تنها به ما وعده سر خرمن می دهند اما قصد داریم با جذب یک وکیل از ذوب آهن شکایت کنیم.همچنین در صورتی که مسئولان بیمه رازی قصد تیمداری در لیگ وزنه برداری را داشته باشند با توجه به اینکه رقابت های لیگ برتر و باشگاه های آسیا در پیش است قراردادم را با آنها تمدید خواهم کرد.

او درباره تفاوت تمرینات آماده سازی محمدحسین برخواه و محسن بیرانوند گفت: از نظر من نه تنها افتخارات برخواه از بیرانوند بیشتر است بلکه نوع تمرینات او هم تفاوت زیادی با سرمربی قبلی تیم ملی دارد. خوشبختانه اکنون هم هیچ مشکلی در تمرینات تیم ملی نیست.

سلیمی درباره حمایت مسئولان وزارت ورزش  از وزنه برداری تصریح کرد: ما هم دوست داریم در دیدار با مسئولان وزارت ورزش مشکلامان را با آن ها در میان بگذاریم. البته این مسائل به مدیریت فدراسیون مربوط می شود و ترجیح می دهم زیاد خودم را درگیر آن نکنم.

قهرمان دسته فوق سنگین وزنه برداری المپیک لندن درمورد میزان آمادگی اش اظهار کرد: خوشبختانه در ماه های اخیر با هیچگونه آسیب دیدگی مواجه نشده ام و امیدوارم تا پیش از آغاز بازی های آسیایی جاکارتا و رقابت های جهانی عشق آباد تمریناتم را بدون مشکل خاصی پیگیری کنم تا در این ۲ رویداد نتایج خوبی به دست آورم.

او درباره برنامه هایش برای حضور در رویدادهای آتی وزنه برداری گفت: با توجه به اینکه رقابت های جهانی از امسال حکم کسب سهیمه المپیک را دارد، در نظر دارم در هر ۲ رویداد شرکت کنم. می خواهم با کسب مدال طلا در بازی های آسیایی رکورددار شوم.

نایب قهرمان رقابت های جهانی آناهیوم آمریکا درمورد اینکه آیا تیم ملی وزنه برداری ایران می تواند در ترکمنستان از عنوان قهرمانی اش دفاع کند یا خیر، گفت: با توجه به اتمام محرومیت کشورهایی مانند روسیه، چین، قزاقستان و ازبکستان شانس ما برای تکرار عنوان قهرمانی سخت می شود. البته تیم خوبی داریم و قطعا رقابت های جذابی را در دسته ۸۵،۹۴،۱۰۵ و به اضافه ۱۰۵ کیلوگرم شاهد هستیم. من هم تلاش می کنم نسبت به رقابت های جهانی آناهیوم مدال بهتری به دست آورم.

پاسخی بگذارید