تاریخ: ۸:۰۹ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

سرمربی سابق تیم ملی تنیس گفت: آقای شایسته چرا مقابل مربی‌ای که به جامعه تنیس توهین می کند، سکوت کرده‌اید و پاسخگو نیستید؟

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مصطفی صالح در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس، در مورد صحبت‌های سعید احمدوند سرمربی تیم ملی تنیس که گفته است فرهنگ حرفه‌ای تنیس ما پایین بوده و بازیکنان به دنبال پیشرفت نیستند، عنوان کرد: این حرف‌ها توهین به مربیان و بازیکنان تنیس است. سرمربی تیم ملی به جامعه تنیس توهین می‌کند و در این میان چه کسی حامی اوست؟ آیا شما در این چند سال جوان‌گرایی کردید؟ ما امیرحسین بادی را به  عنوان بازیکن جوان در مسابقه قرار دادیم اما شما در مسابقه‌ای که نتیجه‌اش هیچ تفاوتی نداشت باز هم از خالدان استفاد کردید، آیا این معنی‌اش جوان‌گرایی است؟

وی ادامه داد: چرا بازیکنانی که در مسابقه انتخابی شرکت کرده بودند را به تایوان نبردید و نفراتی را انتخاب کردید که رنکینک‌شان از بازیکنان جوان پایین‌تر بود؟ حتی یک نفر از آن بازیکنانی که ما انتخابی گذاشته بودیم را نبردید؟

سرمربی سابق تیم ملی تنیس عنوان کرد: احمدوند بازی با تایوان را می‌بازد اما می‌گوید باید مسابقه مقابل هنگ‌کنک را می‌بردیم. ۷ سال شما مسئولیت تیم ملی را بر عهده داشتید و یک ماه به ما رسید و حالا می‌گویید تیم شکست‌خورده را در اختیار گرفته‌اید؟! چرا در این مدت یک بازیکنی در سطح آسیا نداریم؟‌ دلیلش این است چون نظمی که ما می‌خواستیم اجرا کنیم را حمایت نکردند. آقای شایسته! مسئول شمایید و باید پاسخگو باشید.چطور یک نفر به خودش اجازه می‌دهد و می‌گوید جامعه تنیس ما به روز نیستند؟

صالح عنوان کرد: امیروالا معدنچی در دوبی بازی می‌کند و ما برای مسابقه انتخابی او را دعوت کردیم اما نیامد و شما او را به مسابقه بردید، معنی این کار چیست؟ یک جوان که انتخاب شده است را کنار می‌گذارید فقط به این دلیل که مصطفی صالح انتخابی برگزار کرده است.

وی در مورد اینکه احمدوند گفته است شانس پیروزی مقابل هنگ‌کنک ۶۰ به ۴۰ بود اما مقابل تایوان صفر به ۱۰۰ گفت:‌ اصلا این حرف چه منطقی دارد؟ ۶ سال و نیم تیم ملی دست شما بود و بگویید چه بازیکنی را ساختید؟ ما که انتخابی گذاشتیم اما چرا بازیکن انتخاب شده را نبردید؟ ما می‌خواستیم جوان‌گرایی کنیم اما  قلم پای ما را شکستند و حالا این آقا می‌گوید برای سال آینده می‌خواهیم جوان‌گرایی کنیم. لطفا به جامعه تنیس توهین نکنید. مقابل جوان‌گرایی ما ایستادند اما مقابل مربی‌ای که به جامعه تنیس توهین می‌کند، سکوت کرده‌اند.

وی در مورد اینکه آیا فدارسیون تا کنون از مربیان برای دریافت نظرات آنها برای پیشرفت تنیس دعوت کرده است یا خیر،‌گفت: اصلا چنین چیزی تا کنون اتفاق نیفتاده است.

 

پاسخی بگذارید