از تاج و کمیته داوران ممنون هستم
تاریخ: ۹:۴۵ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۰
نام نویسنده: سیده رُجا شجری
محمود فکری: تیم‌ها مقابل ما انگار از داروی تقویتی استفاده می‌کنند !

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: حریفان مقابل ما با تمام وجود بازی می‌کنند و مقابل برخی تیم‌های دیگر دست به اعتصاب می‌زنند. انگارمقابل ما از داروی تقویتی استفاده می‌کنند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمود فکری در گفت‌وگویی، در مورد دیدار حساس روز سه‌شنبه با تیم اکسین گفت: الحمدالله رب العالمین هر تیمی مقابل نفت مسجدسلیمان قرار می‌گیرد با تمام توان و انرژی‌اش بازی می‌کند. حریفان ما چه در ته جدول باشند چه در بالای جدول با تمام وجود و انگیزه مقابل ما بازی می‌‌کنند. به هر حال ما تلاش می‌کنیم که اکسین را شکست بدهیم و با ۳ امتیاز به مسجدسلیمان برگردیم و به قهرمانی نزدیک‌تر شویم.

وی در مورد اینکه آیا از ناپاکی در لیگ یک چیزی شنیده است که برخی صحبت‌ها را می‌کند، گفت: شما بگویید از پاکی در فوتبال چیزی شنیده‌ایم؟! حریفان مقابل ما که می‌رسند از تمام توان‌شان استفاده می‌کنند اما در بازی مقابل حریفان ما دست به اعتصاب های صوری می‌زنند، بازیکنان‌شان اعتصاب می‌کنند، مربیان‌شان همراه تیم نیستند، به هر حال این چیزها برای ما عادی شده است. حتی بازیکنان حریف مقابل ما انگار از مواد تقویتی خوب استفاده می‌کنند که آن همه دوندگی دارند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در مورد اینکه نفت مسجدسلمان اکنون صدرنشین مسابقات است، گفت: به هر حال رقبای ما هم در ته جدول نیستند و تیم‌های دوم تا چهار و پنجم جدول هستند. اختلاف امتیازها هم زیاد نیست. ما تلاش می‌کنیم که با تمام توان مقابل حریفان بازی کنیم و خودمان را همواره مقابل بهترین شرایط حریف تصور می‌کنیم.

فکری در مورد اینکه در هفته سی و یکم لیگ برتر داورانی مثال فغانی قضاوت می‌کنند، گفت: جا دارد از آقای تاج رئیس محترم فدراسیون فوتبال و کمیته داوران تشکر ویژه‌ای داشته باشم زیرا با انتخاب این داوران نشان دادند که برای چهار هفته پایانی لیگ اهمیت بسیار ویژه‌ای قائل هستند و با انتخاب بهترین داوران حداقل در بخش داوری شائبه‌ها از بین می‌رود. اما در بخش‌های دیگر ممکن است شائبه‌هایی وجود داشته باشد امیدوارم در چهار بازی آخر لیگ دسته اول اتفاقات غیرفوتبالی رخ ندهد. به هر حالا شرایط در صدر جدول بسیار حساس است اما در انتهای جدول سقوط دو تیم قطعی شده و حساسیت به اندازه صدر جدول نیست./فارس

 

پاسخی بگذارید