تاریخ: ۸:۱۰ :: ۱۳۹۷/۰۱/۱۹
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

سرمربی اسبق پرسپولیس، گفت: پرسپولیس تیر خلاص را برای رسمی شدن قهرمانی‌اش زد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حمید درخشان در گفت‌وگویی، در مورد پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل پدیده، گفت: بازی خوبی بود پرسپولیس برای قهرمانی باید تیر خلاص را می‌زد و توانست این تیر خلاص را در بازی با پدیده بزند و به قهرمانی برسد. من این قهرمانی مجدد را به هواداران، بازیکنان، کادر فنی و باشگاه تبریک می‌گویم.

وی افزود: قهرمانی با پیروزی شیرین است و پرسپولیس توانست به این هدف برسد از حالا پرسپولیس باید هدفش روی لیگ قهرمانان آسیا باشد و با تمرکز روی این مسابقات و درایت کادر فنی و تلاش بازیکنان جایگاه خوبی در این مسابقات به دست بیاورد. پرسپولیس می‌تواند به جمع ۴ تیم برتر لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.

درخشان در مورد اینکه گفته می‌شود فصل آینده روزهای سختی در انتظار پرسپولیس خواهد بود زیرا مثل تراکتورسازی از پنجره نقل و انتقالات پایان فصل محروم است، گفت: فصل آینده برای پرسپولیس سخت می‌شود اما این مسأله به خود بازیکنان بستگی دارد که می‌توانند این سختی را کم کنند. آنها می‌توانند با تمرین و تلاش بیشتر این محرومیت را پر کنند و بازیکنان ذخیره هم باید تلاش خود را دو برابر کنند تا فصل آینده روان‌تر و بهتر بازی کنند.

 

پاسخی بگذارید