تاریخ: ۷:۴۷ :: ۱۳۹۷/۰۱/۱۹
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از ۲ ماه پیش قهرمانی ما قطعی شده بود، اما کسی از این موضوع اطلاعی نداشت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری بعد از بازی با پدیده و بعد از قهرمانی تیمش گفت:از ۲ ماه پیش قهرمانی ما قطعی شده بود و از جا دارد از هواداران و بازیکنانم باید تشکر کنم.

وی ادامه داد: امروز روز فوق‌العاده ای برای بازیکنان، هواداران و بنده بود. امیدوارم جشن قهرمانی را با حضور تماشاگران‌مان به زودی برگزار کنیم.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: امروز ما در سخت‌ترین شرایط ثابت کردیم بهتر هستیم،به سیدجلال حسینی باید تبریک ویژه‌ای بگویم چون رکورد قهرمانی در لیگ برتر را شکست.

وی تاکید کرد: کاپیتان تیم ما یعنی سید جلال ۶ قهرمانی در کارنامه دارد و جا دارد از صمیم قلب به وی تبریک بگویم. معتقد هستیم پرسپولیس با این بازیکن قدرتمند است. من هم از قهرمانی در لیگ برتر خوشحال هستم چون انصافا دفاع از عنوان قهرمانی بسیار سخت است‌.

برانکو گفت: ما با کسب سوپرجام و حضور در جمع ۴ تیم برتر آسیا شروع کردیم و حالا قهرمان لیگ هم شده‌ایم، از سوی دیگر به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا هم رسیدیم و همچنان معتقدم این فصل بهترین فصل ما بود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: نمی‌دانستم سید جلال حسینی رکورد زده اما برای من مهمتر این است که او الان در ایران به یک رکورد خوب رسیده است. نقش او در تیم ما بزرگتر است.
وی در خصوص دلایل بازی نکردن منشا و مسلمان گفت: من فقط بازیکنانی را که در حال حاضر بهتر از بقیه هستند را بازی می‌دهم. اگر آنها مشکل انضباطی داشتند اصلا روی نیمکت ما هم جایی نداشتند.
وی در خصوص اینکه امروز سالن کنفرانس و میز آن حسابی خیس شده بود گفت: در ابتدا از اینکه این اتفاق در نشست رخ داده عذر خواهی می‌کنم ولی این اتفاق در همه جای دنبا بعد از قهرمانی‌ها رخ می‌دهد.

برانکو در پایان از هیات مدیره، مدیرعامل و کسانی که در این قهرمانی آنها را همراهی کردند تشکر کرد و گفت: باز هم باید بگویم بیشترین تبریک ما به بازیکنان است و آینده روشنی پیش روی آنها است.
وی درباره حضور تماشاگران مشهدی گفت: بهترین هواداران ما بعد از تهران در مشهد هستند و همیشه از ما پشتیبانی و حمایت خوبی می‌کنند. ناراحتم که خیلی از مشهدی ها نمی‌توانند در تهران شاهد جشن اصلی قهرمانی ما باشند.
سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا از این پس بازی ها را جدی می‌گیرد یا خیر گفت: از این پس فقط به برد فکر می‌کنیم و از ۲ ماه پیش قهرمانی ما مشخص بود اما کسی نمی‌دانست.

برانکو در خصوص اینکه عضو هیات مدیره این باشگاه گفته لیست برانکو به دست ما رسیده گفت: اینها مسائل باشگاهی است و نمی‌شود در موردش الان حرف بزنم چون باید همه چیز را آنالیز کنم. ابتدای فصل هم گفتم نیمکت با ارزشی داریم و امسال مشخص شد که چقدر بازیکنان ما با ارزش بودند.

 

پاسخی بگذارید