هر تیمی لیاقت دارد به لیگ برتر صعود کند
تاریخ: ۷:۴۳ :: ۱۳۹۷/۰۱/۱۹
نام نویسنده: سیده رُجا شجری
هاشمی نسب : از هیچ تیمی ترس نداریم و هدفمان فقط و فقط صعود به لیگ برتر است !

مهدی هاشمی‌نسب گفت: فضای خوبی در تیم وجود دارد و مالک باشگاه، بازیکنان و کادر فنی تلاش می‌کنند تا در بازی‌های آینده هم نتایج خوبی بگیریم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهدی هاشمی‌نسب؛ مربی حال حاضر تیم نساجی که به همراه جواد نکونام پنج هفته‌ای‌ست که هدایت نساجی را بر عهده گرفته‌اند، در گفت‌وگویی خواندنی در مورد شرایط تیم نساجی در روزهای پایانی لیگ یک گفت: وضعیت خوبی داریم و از زمانی که به این تیم آمدیم چهار برد به دست آوردیم. الان در کورس هستیم، ولی مهم این است که در بازی‌های باقیمانده نتایج خوبی بگیریم و از طرفی باید منتظر امتیاز از دست دادن رقیبان‌مان هم باشیم. با این حال هدفی جز صعود به لیگ برتر نداریم و امیدوارم به هدف‌مان برسیم.

هاشمی‌نسب  با بیان اینکه فضای خوبی در تیم وجود دارد و مالک باشگاه، بازیکنان و کادر فنی تلاش می‌کنند تا در بازی‌های آینده هم نتایج خوبی بگیریم، گفت: برای ما هیچ مسابقه‌ای سخت نیست، چون به توانایی تیم و بازیکنان ایمان داریم. با اینکه نساجی در گذشته امتیازهای حساسی را از دست داده است، ولی می‌خواهیم در بازی‌های باقیمانده خوب نتیجه بگیریم و از هیچ تیمی هم ترس نداریم.

مربی تیم فوتبال نساجی مازندران با اشاره به رقابت دو تیم مازندرانی برای صعود به لیگ برتر ادامه داد: تنها ما و خونه‌به‌خونه مدعی نیستیم و باید از نفت مسجدسلیمان، بادران، فجر سپاسی، ملوان و چند تیم دیگر هم نام ببریم. هنوز هیچ چیز به صورت قطعی مشخص نیست و نمی‌توان با قطعیت از صعود یک تیم حرف زد.

هاشمی‌نسب در پایان خاطر نشان کرد: تمرکز تیم ما روی نتایج خودمان است، هر چند که در این چند هفته و همین هفته‌ای که گذشت برخی اتفاقات رخ داده است. ما فقط امیدواریم فدراسیون فوتبال نظارت کاملی روی برگزاری هفته‌های پایانی لیگ دسته اول داشته باشد و صعود تیم‌ها به لیگ برتر سالم و فوتبالی باشد. امیدوارم هر تیمی که از لحاظ فنی و فوتبالی لیاقتش را دارد به لیگ برتر صعود کند.

پاسخی بگذارید