تاریخ: ۱۰:۱۳ :: ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

سرمربی گسترش فولاد تبریز، گفت: بازی به لحاظ فنی کیفیت خوبی داشت و حساسیت جدول روی بازی اثر منفی نگذاشت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،فیروز کریمی در نشست خبری بعد از پیروزی مقابل استقلال خوزستان، گفت: بازی به لحاظ فنی کیفیت خوبی داشت. حساسیت جدول روی بازی اثر منفی نگذاشت.

وی افزود: کمتر شاهد اتلاف وقت بودیم. ویسی تاکتیک‌های مختلفی مدنظر داشت. ما۴-۳-۳ کار را شروع کردیم و در اواخر بازی ۴-۴-۲ شدیم که ویسی و همکارانش این مسئله را پوشش دادند. دو تیم موقعیت‌های خوبی داشتند. کمتر شاهد اتلاف وقت بودیم. فوتبال رو به جلویی را انجام دادیم. از موقعیت‌های ما بازیکنی مثل خالقی‌فر با تجربه خوب خود استفاده کرد. اگر نتیجه به سود ما شد حاصل تجربه بازیکنان ما بود. استقلال خوزستان خیلی تیم جوانی بود. آنها مهره‌های خوبی دارند و این بازیکنان نیاز به تجربه دارند. امیدوارم استقلال خوزستان نتیجه لازم را در ادامه مسابقات کسب کند.

کریمی در ادامه یادآور شد:‌ خود من هم کنار زمین احساس گرما می‌کردم. رطوبت بالا بود. با سرما می‌توان مقابله کرد اما با گرما کاری نمی‌توان کرد. به دلیل کمبود آب بازیکن دچار اختلال در تصمیم گیری می‌شوند. آفتاب که غروب کرد بازی در ۱۵ دقیقه پایانی بهتر بود. در این شرایط هوایی کار سخت بود و روی کار دو تیم تاثیر گذاشت. با جمیع این موضوعات بازی قابل قبول بود.

سرمربی گسترش فولاد در مورد اینکه چرا بعد از بازی به فلاحت زاده اعلام کرد بعد از گل خوشحالی نکرده و سریعا راهی رختکن شود، گفت: این مسئله به خودمان مربوط است و به هیچکسی دیگر مربوط نیست. این همه سوال خوب؛ نمی‌دانم چرا این مسئله را می‌پرسید. این مسئله به خودمان مربوط است و به کسی ارتباطی ندارد.

وی یادآور شد: یک ثانیه هم به دفاع فکر نکردیم. اگر بخواهیم بگوییم ما صاحب توپ بودیم و  آنها برای دفاع به ۱۸ قدم رفتند درست نیست. استقلال خوزستان هم فوتبال خوبی بازی کرد. با این وضعیت هوا و حساسیت بازی توقع بیشتر از کیفیت بازی توقع زیادی است. تجربه خالقی‌فر در این بازی کمک‌مان کرد. او کمترین دوندگی را داشت اما از موقعیت‌هایی که داشت بهره برد.

کریمی در مورد اینکه چرا بعد از درگیری عزیز معبودی بازیکن تیمش با دلفی او را تعویض کرد، گفت: در بازی با پرسپولیس هم او یک خطا کرد و بعد اخراج شد که این مسئله روی کارمان تاثیر منفی گذاشت. به همین خاطر او را تعویض کردیم.

وی در مورد اینکه فیلم برخوردش با فلاحت‌زاده موجود است، عنوان کرد: به همان تصویرتان و هر چیزی که هست بسنده کنید. حرفی در این مورد ندارم.

 

پاسخی بگذارید