تاریخ: ۱۰:۰۸ :: ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

بازیکن تیم استقلال گفت: افتخاری تنهاست و برخی فقط تبریک می‌گویند و عکس سلفی می‌گیرند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال دو تیم مشکی‌پوشان مشهد و استقلال تهران در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه ۴ بر یک به سود استقلال به پایان رسید.

پژمان منتظری در پایان این دیدار اظهار داشت:‌ بازی با تیم آخر جدول معمولاً سخت است چون آنها چیزی برای از دست دادن ندارند. ما نیمه اول خوب نبودیم نیمه دوم خدا را شکر خوب بازی کردیم و شرمنده هواداران نشدیم.

وی در ادامه صحبت‌های خود عنوان کرد: متأسفانه ما ووریا غفوری و خسرو حیدری را نداشتیم و مجبور بودیم تغییر داشته باشیم .خدا را شکر نیمه دوم همه چیز درست شد و بازی را بردیم. ما به این برد نیاز داشتیم این بازی را باید برنده می‌شدیم و در چند بازی آخر نیز باید امتیاز بگیریم.

بازیکن تیم استقلال در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: ما نسبت به بازی‌های قبل خیلی بیشتر تلاش کردیم اما چند بازیکن را از دست دادیم. مطمئنا این اتفاق می‌توانست به ما لطمه بزند اما خدا را شکر آنقدر استقلال بازیکن خوب دارد که به مشکل نخوردیم.

منتظری در مورد اینکه امروز در پست خسرو حیدری بازی کرده است گفت: من قبلا در این پست بازی کرده بودم و فرقی ندارد در استقلال کجا بازی کنی. من امروز در این پست بازی کردم و پاس گل دادم و خدا را شکر می‌کنم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با نتایجی که شفر گرفته باشگاه با وی قرارداد جدید امضا می‌کند و یا خیر و نظر شما در مورد این موضوع چیست؟ گفت:‌ من عادت به صحبت کردن ندارم،‌ باشگاه استقلال راه خود را بعد از سه چهار سال پیدا کرده است و نتیجه گرفته است. افتخاری بنده خدا تنها است و باید هر کسی که می‌تواند به باشگاه کمک کند. بازیکنان و مربیان مشکل دارند اما هیچکدام به خودشان اجازه ندادند در مورد این موضوع صحبت کنند. افتخاری تنها نمی‌تواند کاری کند همه باید کمک کنیم تا استقلال موفق شود .

بازیکن استقلال افزود: همه می‌دانیم شفر بیشتر از آنچه انتظار داشتیم توانسته از استقلال نتیجه بگیرد. افتخاری تنها است اطرافیان باشگاه فقط تبریک می‌گویند و عکس سلفی می‌گیرند. باید جایی که می‌توانند باری را از دوش افتخاری بردارند. مربیان قبلی نیز از جنس استقلال هستند من کاری به این حرف‌ها و اتفاقات ندارم. اگر در بازی‌های باقیمانده نتوانیم نتیجه بگیریم یعنی در این یکسال کاری نکرده‌ایم.

وی در ادامه صحبت‌های خود عنوان کرد: در حال حاضر نیاز به حمایت داریم وقتی شفر آمده اینقدر تیم خوب بازی کرده باید قرارداد او امضاء‌ شود. همه باشگاه نیاز به کمک کردن دارند. تماشاگران سه و چهار سال است اذیت شدند باید آنها را خوشحال کنیم.

وی در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: من اسم نمی‌آورم چون این کار درستی نیست اما هر کسی که می‌تواند باید به این باشگاه کمک کند. باید همه با هم کمک کنیم تا استقلال نتیجه بگیرد بازیکنان قراردادهایشان باقی مانده و کار کرده‌اند به خودشان هم اجازه نداده‌اند کم‌کاری کنند. مربی بازیکن خوبی مثل تیام را آورده حالا باید به او کمک کند.

وی در مورد اینکه شنیده شده رحمتی،‌ منتظری و بهشاد یاورزاده به خاطر درگیری که داشتند از تمرین بیرون شده‌اند گفت:‌ بهشاد دوست خوب من است من در این درگیری نبودم و نمی‌دانم چه شده است من نه با یاورزاده درگیری داشتم و نه چیزی گفته‌ام. خیلی  زشت است که خبر از اردو به بیرون درز کند به هر حال باشگاه استقلال خیلی بزرگ است و دنبال این هستم که اتفاقات را بفهمم.

 

پاسخی بگذارید