تاریخ: ۱۰:۰۵ :: ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

مدافع نفت تهران گفت: کمی کار سخت است، بازی بعد با پدیده است و باید این بازی را قطعاً پیروز شویم. ما می‌خواهیم در لیگ برتر بمانیم، کاری هم به این نداریم که باشگاه مالک دارد یا ندارد، پول هم نمی‌خواهیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محسن بنگر پس از شکست تیمش مقابل سایپا در خصوص داوری این بازی گفت: داوری به شدت ضعیف بود و نمی‌دانم چون ما کسی را نداریم به نفع ما سود نمی‌زنند. زمانی که ۳ بر ۲ بودیم باید داور برای ما پنالتی می‌گرفت که نگرفت، چون بازیکن حریف در محوطه جریمه قشنگ پشت پای من را زد و وقتی که به داور گفتم، داور خندید. و هر کدام از بازیکنان سایپا که فریاد می‌زد، داور برایش خطا می‌گرفت. آنها اعتراض می‌کردند ولی به آنها کارت نمی‌داد، اما به بازیکنان ما خیلی زیاد کارت زرد نشان داد.

وی در خصوص ماندن تیم نفت در لیگ برتر افزود: کمی کار سخت است، بازی بعد با پدیده است و باید این بازی را قطعاً پیروز شویم. ما می‌خواهیم در لیگ برتر بمانیم، کاری هم به این نداریم که باشگاه مالک دارد یا ندارد، پول هم نمی‌خواهیم.

بنگر در خصوص مسائل مالی هم اذعان داشت: مشکلات مالی بحث خصوصی است بین من و باشگاه و در خصوص مسائل مالی نباید در تلویزیون و رسانه‌ها جار بزنیم، چون ما باید پیروز شویم و در لیگ برتر بمانیم و بتوانیم پولمان را درخواست کنیم.

 

پاسخی بگذارید