تاریخ: ۱۰:۰۳ :: ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

سرمربی تیم فوتبال مشکی پوشان گفت: بین نیمه به بازیکنان گفتم استقلال از کناره ها می آید که از بازیکنان خواستم کناره ها را ببندیم اما از این همین نقطه گل خوردیم و تنبیه شدیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،داود مهابادی بعد از شکست ۴ بر یک مقابل استقلال و سقوط تیمش به لیگ دسته اول گفت: نیمه اول بازیکنان ما مسایل فنی و تاکتیکی را به خوبی انجام دادند و فرصت گلزنی به استقلال ندادیم و خودمان هم یکی دو شانس گلزنی داشتیم که استفاده نکردیم. بین نیمه به بازیکنان گفتم استقلال از کناره ها می آید که از بازیکنان خواستم کناره ها را ببندیم  اما از این همین نقطه گل خوردیم و تنبیه شدیم استقلال در نیمه دوم بهتر از ما بازی کرد. در فوتبال ایران در چند سال اخیر بازیکنی مثل جباروف نیامده است.

وی ادامه داد:‌جباروف بازیکن تأثیرگذاری برای استقلال است و به استقلال هم تبریک می‌گویم.

سرمربی مشکی‌پوشان در مورد صعود تیمش به لیگ یک گفت:‌متأسفانه در تیم ما بی‌تفاوتی ایجاد شده است یکی از ناراحتی‌های من در رختکن همین مسئله بود. به بازیکنان با صدای بلند گفتم چرا برایتان نتیجه مهم نیست این اوج بی‌انگیزگی برای یک تیم است. برخی از بازیکنان تیم برایشان مهم است و تلاش می‌کنند اما برخی دیگر نتیجه برایشان اهمیت ندارد و و این برای یک تیم اصلا خوب نیست.

 

پاسخی بگذارید