تاریخ: ۹:۴۷ :: ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

سرمربی تیم فوتبال استقلال، گفت: بابت نتیجه بازی امروز و عمکرد تیم‌ در نیمه دوم خوشحال هستم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،وینفرد شفر بعد از پیروزی چهار بر یک استقلال مقابل مشکی‌پوشان، گفت:  بابت نتیجه بازی امروز و عمکرد تیم‌ در نیمه دوم خوشحال هستم. در نیمه اول باید از حریف تمجید کنیم.

* می‌خواهم از منتظری تعریف کنم

وی افزود: مشکی‌پوشان در نیمه اول بازی خوبی انجام داد و تعجب می‌کنم آنها در این جایگاه قرار دارند. خسرو حیدری و ووریا غفوری و بازیکن مصدوم ما در جناح راست بودند. حیدری نمی‌توانست بازی کند و می‌خواستم بویان را به طور کامل در بازی ببینم. او نیمه اول در سمت راست و در نیمه دوم در وسط زمین بازی کرد. از پژمان منتظری تعریف و تمجیدی می‌خواهم داشته باشم، او خوب بازی کردیم، در نیمه اول مثل بازی با الریان بدون مهاجم بودیم.

* ابراهیمی یک رهبر در میانه زمین است

وی ادامه داد: در آن بازی این نوع کار عالی و فوق‌العاده بود اما در این بازی خیلی موقعیت و شانس پاس دادن ایجاد نکردیم. بعد از آمدن قربانی شرایط بهتر شد. وقتی گل اول را زدیم اعتماد به نفس تیم بالا رفت. بازی مقابل تیم‌های اول جدول سخت است، اگر برنده شوید می‌گویند این مسئله طبیعی است اما اگر ببازید همه در مورد آن صحبت می‌کنند. باید از امید ابراهیمی تشکر کنم، این فقط به خاطر پاس‌های گل او نیست. او یک رهبر در میانه زمین است و می‌تواند به خوبی تیم را حمایت کند.

*  بردیم اما خیلی خوب نبودیم

شفر در مورد اینکه چرا روی نیمکت نشست، گفت: من به بیژن طاهری گفتم که او لب خط باشد و با بازیکنان صحبت کند زیرا بعد از گل دوم و سوم دیگر نیازی نبود که از طرف من انرژی بیشتری به بازیکنان منتقل شود. بعد از اینکه نتیجه ۳ بر یک شد، می‌شد بوی پیروزی را استشمام کرد. بردیم اما خیلی خوب نبودیم.

* صحبت های طاهری همان خواسته های من بود

وی افزود: پاس‌های زیادی دادیم اما در نیمه اول در پاس‌های آخر دقت لازم انجام نمی‌شد. در نیمه دوم اما فوتبال یک ضرب، دو ضرب بازی کردیم. توپ را به سمت چپ و راست زمین بردیم و صحبت‌هایی که طاهری با بازیکنان انجام داد، دقیقاً همان چیزی بود که من از او خواسته بودم.

به گزارش فارس بعد از این صحبت‌ها شفر از اینکه سؤال زیادی از او پرسیده نشد، تعجب کرد و از خبرنگاران پرسید پرسش دیگری ندارید.

 

پاسخی بگذارید