رئیس هیأت هندبال مازندران خبرداد:
تاریخ: ۹:۲۷ :: ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
نام نویسنده: سیده رُجا شجری
دعوت از ۶ هندبالیست مازندرانی به اردوی تدارکاتی تیم ملی هندبال ساحلی

مرحله چهارم اردوی آماده‌سازی تیم ملی هندبال ساحلی ایران با حضور ۶ نماینده از استان مازندران به‌مدت ۵ روز در اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دور چهارم اردوی آماده‌سازی تیم ملی هندبال ساحلی ایران از ۱۹ الی ۲۴ فروردین ماه در اصفهان برگزار می‌شود و  از ۲۷ بازیکن از سراسر کشور جهت حضور در این اردوی تدارکاتی دعوت شد که نام ۶ بازیکن و یک مربی از استان مازندران در بین اسامی دعوت‌شدگان، نیز به چشم می‌خورد.

مسعود محسنی، میلاد فیضی‌زاده، شهریار حسینی، پوریا قلی‌پور، عباس اسدزاده و امین یوسفی‌نژاد به‌عنوان بازیکن و نادعلی ذکایی به‌عنوان مربی از مازندران به این اردو دعوت شدند.

محمدحسین شکیبافر رئیس هیأت هندبال مازندران اظهار امیدواری کرد که هندبالیست‌های مازندرانی بتوانند با درخشش در اردوهای آماده‌سازی تیم ملی، نظر کادر فنی را در اردوهای پایانی و قرار گرفتن در ترکیب نهایی تیم ملی برای شرکت در مسابقات جهانی جلب کنند.

وی تصریح کرد: مازندران یکی از استان‌های پیشرو کشور در رشته هندبال ساحلی است و در سال‌های اخیر با برگزاری مسابقات منظم استانی و میزبانی مسابقات کشوری، زمینه شکوفایی استعدادهای جدیدی در این رشته ورزشی به تیم ملی فراهم شده است.

شکیبافر گفت: در سال‌های اخیر این استان در همه رده‌های سنی نماینده داشته و اکنون نیز بعد از اصفهان دومین استانی است که در اردوی تیم ملی بزرگسالان ۶ نماینده دارد./فارس

پاسخی بگذارید