در سال های اخیر مازندران در همه رده های سنی نماینده داشته است
تاریخ: ۱۸:۴۷ :: ۱۳۹۷/۰۱/۱۷
نام نویسنده: علی گرجی پور
۶ مازندرانی به اردوی تیم ملی هندبال ساحلی دعوت شدند

کادر فنی تیم ملی هندبال ساحلی ایران ، برای مرحله چهارم اردوی آماده سازی این تیم برای حضوری قوی تر در مسابقات جهانی ، از ۶ بازیکن و یک مربی مازندرانی دعوت کرده است .

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، محمدحسین شکیبافر رئیس هیئت هندبال مازندران در گفت و گو با ایرنا اسامی هندبالیست های دعوت شده را مسعود محسنی ، میلاد فیضی زاده ، شهریار حسینی ، پوریا قلی پور ، عباس اسد زاده و امین یوسفی نژاد اعلام کرد که به همراه ‘ نادعلی ذکایی’ مربی مازندرانی به این مرحله از اردو دعوت شدند.

مرحله چهارم اردوی آماده سازی تیم ملی هندبال ساحلی ایران با حضور۲۷ بازیکن از سراسر کشور از ۱۹ تا ۲۴ فروردین ماه دراصفهان برگزار می شود.
شکیبافر امیدواری کرد که هندبالیست های مازندرانی بتوانند با درخشش در اردوهای آماده سازی تیم ملی، نظر کادرفنی را در اردوهای پایانی و قرار گرفتن در ترکیب نهایی تیم ملی برای شرکت در مسابقات جهانی جلب کنند.
رئیس هیات هندبال مازندران گفت : مازندران یکی از استان های پیشرو کشور در رشته هندبال ساحلی است و در سال های اخیر با برگزاری مسابقات منظم استانی و میزبانی مسابقات کشوری ، زمینه شکوفایی استعدادهای جدیدی در این رشته ورزشی به تیم ملی فراهم شده است.
وی افزود : در سال های اخیر این استان در همه رده های سنی نماینده داشته و اکنون نیز بعد از اصفهان دومین استانی است که در اردوی تیم ملی بزرگسالان ۶ نماینده دارد.

پاسخی بگذارید