تیم ملی سال سخت و فشرده ای را پیش رو دارد
تاریخ: ۱۶:۵۲ :: ۱۳۹۷/۰۱/۱۶
نام نویسنده: علی گرجی پور
انگیزه جوان تر ها می تواند به کمک تیم ملی بیاید

جوان ها انرژی و هیجان بیشتری دارند و حضور آن‌ها می‌تواند انرژی و هیجان اردو‌ها را بیشتر از گذشته کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی شفیعی بازیکن تیم ملی والیبالایران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آغاز مرحله جدید اردوهای تیم ملی والیبال برای حضور در مسابقات لیگ ملت‌ها اظهار داشت: برای هر بازیکن حضور در اردوهای تیم ملی جذابیت دارد و فرقی نمی‌کند که بازیکنان جوان در آن حضور داشته باشند یا بازیکنان باتجربه؛ به نظر من امسال هم یکی از جوان‌ترین سال‌های تیم ملی را خواهیم دید.

وی ادامه داد: این موضوع انگیزه ای برای تمام بازیکنان است. با احترام به تمام بازیکنان باتحربه باید بگویم که جوان‌ترها انرژی و هیجان بیشتری دارند و حضور آنها می‌تواند انرژی و هیجان اردوها را بیشتر از گذشته کند. در نهایت هم این امر می‌تواند به کمک تیم ملی بیاید.

سرعتی‌زن ملی‌پوش والیبال ایران خاطرنشان کرد: سال بسیار سخت و فشرده‌ای پیش‌روی تیم ملی است و امیدوارم با تلاش بازیکنان و کمک کادر فنی و دعای مردم سالی پر از موفقیت را شاهد باشیم تا مثل گذشته دل مردم ایران با موفقیت‌های والیبال شاد شود.

لازم بذکر است;تیم ملی والیبال ایران در حالی این روزها در اردوی آمادگی به سر می‌برد که ملی‌پوشان جوانی توسط کولاکوویچ به این مرحله از اردو دعوت شده اند. بازیکنان با تجربه‌تر نیز در مرحله دوم به اردو اضافه خواهند شد.

پاسخی بگذارید