تاریخ: ۶:۳۸ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
نام نویسنده: sobhan

سرمربی استقلال می‌گوید با برنامه ریزی مناسب تلاش دارد تا عقب ماندگی چند بازیکن فعلی تیمش را نسبت به سایرین جبران کند.   به گزارش “مازنداسپرت“، پرویز مظلومی درباره بازی دوستانه تیمش برابر بهمن و نتیجه آن، گفت: همانطور که می‌دانید درحال حاضر ما در شرایط بدنسازی هستیم و از طرفی دیگر بازی برابر بهمن […]

سرمربی استقلال می‌گوید با برنامه ریزی مناسب تلاش دارد تا عقب ماندگی چند بازیکن فعلی تیمش را نسبت به سایرین جبران کند.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، پرویز مظلومی درباره بازی دوستانه تیمش برابر بهمن و نتیجه آن، گفت: همانطور که می‌دانید درحال حاضر ما در شرایط بدنسازی هستیم و از طرفی دیگر بازی برابر بهمن اولین دیدار دوستانه ما بود. در این دیدار خیلی از بازیکنان اصلی‌مان را در اختیار نداشتیم، با این حال بازی راضی کننده‌ای را به خصوص در نیمه دوم ارائه کردیم.

او در پاسخ به سوالی درباره میزان رضایتش از عملکرد جوانان استقلال در این دیدار بیان کرد: باید به جوانان فرصت دهیم تا بتوانند در آینده خود را نشان دهند. جوانان ما در این بازی نمایش خوبی داشتند و مطمئنا با اعتماد به آنها شاهد نمایش‌های بهتری خواهیم بود.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که عملکرد بازیکنان جدید استقلال را در مقابل بهمن چطور ارزیابی کرده است، اظهار کرد: طبیعی است که این بازیکنان نیاز به زمان دارند تا جا بیفتند. این بازیکنان باید هر چه زودتر در زمانی که در اختیار داریم با بازیکنان سال گذشته هماهنگ شوند تا بتوانند کیفیت خود را نمایش دهند.

وی درباره حل مشکل عقب ماندگی استقلال در فرصت آماده سازی تصریح کرد: این بازی تدارکاتی را باید دو هفته قبل برگزار می‌کردیم. برای انجام یک کار اصولی ۸ هفته زمان نیاز است ولی ما تنها ۴ هفته فرصت داشتیم و این برای تیمی که نیاز به بدنسازی و تاکتیکی دارد بسیار کم است. تا به امروز نیز همه بازیکنان مد نظرمان در تیم حضور نداشته‌اند، مثلا کرار که به تازگی به ما اضافه شده است، یا تکلیف یعقوب کریمی که معلوم نیست. محسن کریمی و رمضانی نیز از گذشته آسیب دیده هستند و از برنامه‌های ما عقب هستند. باید با برنامه‌ریزی مناسب این عقب ماندگی را جبران کنیم تا بازیکنان را هر چه سریعتر به لیگ و مسابقات برسانیم.

مظلومی درباره جذب بازیکنان خارجی استقلال گفت: فیلم چند بازیکن خارجی را دیدیم و به امید خدا به زودی با اینها به توافق خواهیم رسید تا در تمرینات حضور پیدا کنند.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که قرعه تیمش در رقابت‌های لیگ برتر را چطور ارزیابی می کند، گفت: به نظرم خیلی فرق ندارد که در چه هفته‌ای با چه تیمی بازی کنید. ما باید با همه تیم ها به میدان برویم و خواست خدا اینگونه بوده که قرعه ما به این شکل شود. ما هم با تلاش و حمایت هواداران، می‌خواهیم از همان اولین هفته محکم گام برداریم.


منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید