تاریخ: ۱۱:۱۲ :: ۱۳۹۷/۰۱/۱۶
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

سرمربی منچسترسیتی پس از شکست مقابل لیورپول گفت:در این بازی باید اعتراف کنم که نتوانستیم فرصت های زیادی را روی دروازه لیورپول ایجاد کنیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم فوتبال لیورپول شب گذشته در بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه آنفیلد میزبان منچسترسیتی قدرتمند بود که شاگردان کلوپ این بار دست به شگفتی زدند و سیتیزن ها را با نتیجه ۳ بر صفر درهم کوبیدند.

پپ گواردیولا، سرمربی سرشناس من‌سیتی پس از این باخت تلخ گفت: در این بازی باید اعتراف کنم که نتوانستیم فرصت های زیادی را روی دروازه لیورپول ایجاد کنیم. آنها جلوی ما خیلی خوب دفاع کردند. ما در این بازی نیاز داشتیم تا یک گل بزنیم تا به بازی برگردیم ولی موفق به این کار نشدیم.

وی افزود: همه با این نتیجه شانش حضورمان در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا را کم می دانند ولی از فردا خودمان را قانع می کنیم. من به تیم بسیار اعتماد دارم. ما در این فصل کارهای خیلی بزرگی را انجام دادیم. ۹۰ دقیقه دیگر مقابل لیورپول فرصت داریم و تمام تلاشمان را می کنیم تا به رقابت برگردیم. البته ۳ روز دیگر نیز فرصت داریم تا خود را برای دربی شهر منچستر آماده کنیم.

 

پاسخی بگذارید