هفته سی ام لیگ یک ؛
تاریخ: ۱۹:۰۰ :: ۱۳۹۷/۰۱/۱۵
نام نویسنده: احمد قربانی
برتری پرگل نساجی مقابل صبای قم با هتریک محمد عباس زاده

تیم فوتبال نساجی موفق شد در هفته سی ام لیگ یک صبا را گل باران کند هرچند که جایگاه این تیم در جدول رده بندی تغییری نکرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در یکی از حساس ترین بازی های هفته لیگ یک تیم فوتبال نساجی موفق شد با نتیجه ۶ بر یک صبای بحران زده را شکست بدهد تا این تیم همچنان در کورس مدعیان صعود به لیگ برتر باقی بماند.

در این بازی نساجی در همان نیمه اول کار صبا را تمام کرد و با ۳ گل سهیل رحمانی در دقیقه ۳۱ و محمد عباس زاده در دقیقه ۴۳ و ۴۵ از حریفش پیش افتاد.

اما در نیمه دوم هم حملات نساجی ادامه داشت و محمد عباس زاده در دقیقه ۴۸ موفق شد هت تریک خود را کامل کند تا یک نیم فصل رویایی را در تیم جدیدش تجربه کند. اما در دقیقه ۷۰ حسن نجفی موفق شد گل پنجم نساجی را بزند تا شاگردان نکونام در آستانه یک پیروزی پرگل دیگر قرار بگیرند.

در دقیقه ۷۹ رضا شکری موفق شد یکی از گل های خورده را جبران کند اما نساجی در دقیقه ۹۲ موفق شد توسط مجتبی ممشلی گل ششم را هم وارد دروازه تیم نگون بخت صبا کند.

البته با توجه به این که نفت مسجد سلیمان، خونه به خونه و فجر سپاسی موفق شدند حریفان خود را شکست بدهند تیم فوتبال نساجی با ۵۴ امتیاز در رده چهارم جدول رده بندی باقی ماند.

صبا هم با این شکست ۱۲ امتیازی باقی ماند و تنها یک فصل بعد از سقوط از لیگ برتر این تیم به بدترین شکل ممکن در حال سقوط به لیگ ۲ است.

پاسخی بگذارید