یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا
تاریخ: ۸:۲۷ :: ۱۳۹۷/۰۱/۱۵
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

مصاف های دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان با برتری رئال با گل استثنایی رونالدو مقابل یوونتوس و پیروزی بایرن در شب پراشتباه مدافعان سویا خاتمه یافت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در دیدارهای رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از ساعت ۲۳ و۱۵ دقیقه ۲ دیدار به صورت همزمان برگزار شد که در حسا‌سترین مصاف دو تیم فینالیست دور قبل یوونتوس و رئال مادرید به میزبانی تورینی‌ها مقابل هم صف‌آرایی کردند و در دیگر دیدار در ورزشگاه سانچس پیسخوان سویا مقابل بایرن مونیخ قرار گرفت.

یوونتوس صفر – رئال مادرید ۳

برای رئال مادرید رونالدو ۵ و ۶۴ و مارسلو ۷۲ گلزنی کردند.

رئال که به دنبال تکرار افتخارات دو متوالی است،در دیداری که رونالدو خیلی زود پایش به گل باز شد نیمه اول را با برتری پشت سر گذاشت و در نیمه دوم بازهم رئال با درخشش و گل استثنایی رونالدو اختلاف را به ۲ گل رساند تا درنهایت در شبی که رونالدو غیرقابل مهار نشان می داد بازی با نتیجه ۳ بر صفر به سود شاگردان زیدان خاتمه یابد تا کار رئال برای صعود در بازی برگشت در برنابئو راحت تر شود.

راموس و دیبالا از رئال و یوونتوس با دلیل دریافت کارت رزد و قرمز بازی برگشت را از دست دادند.

سویا یک – بایرن مونیخ ۲

برای سویا سارابیا ۳۲ و ناواس ۳۷ (گل به خودی) و آلکانتارا ۶۸ برای بایرن موفق به گلزنی شدند.

در دیگر دیدار امشب سویا که با حذف منچستر شگفتی بزرگی رقم زده بود در سانچس پیسخوان در شبی که مدافعان مونتلا در نقش مهاجم بایرن ظاهر شدند و دو اشتباه مهلک داشتند تن به شکست ۲ بر یک دادند تا میهمان ها شب خوبی را با برد پشت سر بگذارند.

در همین چارچوب از ساعت ۲۳ و۱۵ دقیقه رم به مصاف بارسا و لیورپول به مصاف من‌سیتی خواهد رفت.

 

پاسخی بگذارید