تاریخ: ۸:۲۳ :: ۱۳۹۷/۰۱/۱۵
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

تیم فوتبال نساجی فردا در استادیوم شهید حیدریان قم به مصاف تیم صبای قم می‌رود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم فوتبال نساجی مازندران فردا(چهارشنبه) مسابقات خود در لیگ یک را دنبال می‌کند و به دیدار صبای قم می‌رود.

این تیم در ادامه روند خوب خود با نکونام، در هفته اخیر با هتریک عباس‌زاده و یارانش توانست بادران را در جهنم وطنی چهار بر یک شکست دهد و بادرانی‌ها فقط توانستند یکی از چهار گل خورده را توسط علی خسرونژاد جبران کنند و بازی با همان نتیجه چهار بر یک به پایان رسید تا سنگین ترین شکست بادران در این فصل از لیگ رقم بخورد.

در آن سوی میدان، قمی‌ها در هفته گذشته در بازی خارج از خانه برابر اکسین البرز با هشت گل شکست خورد  تا سقوط این تیم به دسته پایین‌تر قطعی شود.

تیم فوتبال صبای قم با ۶۰ گل خورده بدترین خط دفاعی لیگ تا پایان هفته بیست و نهم و با یک برد کمترین برد لیگ را در اختیار دارد و در ۱۵ بازی خانگی لیگ امسال هنوز به پیروزی نرسیده است و با ۱۰ شکست و ۲۷ گل خورده بدترین میزبان لیگ را به خود اختصاص داده است.

شاگردان جواد نکونام، با کسب ۱۱ امتیاز از پنج بازی، عملکرد خوبی داشتند و در مقابل صبا با پنج شکست از پنج بازی و بدون امتیاز، بدترین تیم این پنج هفته اخیر لیگ نام گرفت.

به گزارش فارس، تیم فوتبال نساجی فردا و از ساعت ۱۶:۱۵ دقیقه در استادیوم شهید حیدریان قم به مصاف تیم صبای قم می‌رود.

پاسخی بگذارید