تاریخ: ۹:۲۰ :: ۱۳۹۷/۰۱/۱۴
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: شفر باید در استقلال بماند چرا که از این تیم شناخت پیدا کرده و حضورش در استقلال به سود این تیم خواهد بود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،ستار همدانی در خصوص پیروزی تیم استقلال مقابل الریان قطر گفت: ما در این بازی دو نیمه متفاوت داشتیم، در نیمه اول خیلی خوب بودیم و حتی به گل هم رسیدیم، استقلال بازی خوبی هم به نمایش گذاشت، اما در نیمه دوم شرایط کمی فرق کرد، به هر حال بازی حساس بود و استقلال نیاز داشت که صعودش را قطعی کند، با این شرایط باید استقلال برای مرحله بعد خود را تقویت کند تا با شرایط بهتری به مصاف حریفان برود.

مربی اسبق تیم استقلال درباره اینکه با این شرایط موافق تمدید قرارداد با شفر است یا نه، تصریح کرد: او باید در استقلال بماند چرا که شناخت خوبی از تیم پیدا کرده و ماندنش به سود استقلال خواهد بود.

همدانی در پاسخ به این سؤال که آیا بازیکنان استقلال باید با این تیم تمدید قرارداد کنند یا نه، خاطرنشان کرد: من در این باره دخالت نمی‌‌کنم و حرفی در این خصوص نمی‌زنم.

مربی اسبق استقلال در پاسخ به این سؤال که این تیم بدون مهاجم بازی خود را مقابل الریان آغاز کرد و آیا این ترفند مناسب بود، گفت: به هر حال باید بپذیریم که نبودن تیام به ضرر استقلال شد، چرا که او می‌تواند به این تیم کمک کند اما نباید از توانایی‌های فرشید اسماعیلی هم گذشت کنیم چرا که او هر وقت بازی کرده، خوب گل زده و پاس گل داده است و حتی در آسیا هم به استقلال کمک‌های زیادی کرده است. او بازیکن مؤثری است که سه چهار پاس گل داد.

همدانی در مورد اینکه آیا بویان هم می‌تواند مثل تیام در استقلال موفق شود، ادامه داد: قبل از هر چیز باید از مسئولان باشگاه استقلال تشکر کنم که آن زمان که استقلال در بحران به سر می‌برد، تصمیم خوبی گرفته است و شفر را به استقلال آورده است، الان هم باید به تصمیم آنها احترام گذاشت، چرا که شفر ثابت کرد که مربی بزرگی است و می‌تواند بازیکنان خوبی هم مثل تیام و بویان را به استقلال بیاورد، مطمئنا او هم می‌تواند در آینده به استقلال کمک کند.

 

پاسخی بگذارید