تاریخ: ۹:۰۸ :: ۱۳۹۷/۰۱/۱۴
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

کاپیتان تیم فوتبال استقلال گفت: وقتی که الهلال را بردیم تصمیم گرفتیم به عنوان صدرنشین از این گروه صعود کنیم و امیدوارم تا انتهای دور مقدماتی در صدر گروه بمانیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،خسرو حیدری در مورد پیروزی استقلال مقابل الریان قطر گفت: ما به هوادارنمان قول داده بودیم تا عیدی خوبی به آنها بدهیم،‌فکر می‌کنم پیروزی مقابل نفت عیدی نبود؛ بلکه برد مقابل الریان یک عیدی به حساب می‌آمد که به هواداران دادیم. خوشحالم که هواداران هم از ما حمایت کردند و در روز سیزده بدر به ورزشگاه آمدند تا از ما حمایت کنند. دست آنها درد نکند و خوشحالم که به آنها عیدی دادیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه استقلال هم به شما عیدی داده تصریح کرد: باشگاه باید به ما عیدی بدهد! کاپیتان تیم استقلال درخصوص اینکه این تیم پیش از این بعد از گل عقب‌نشینی می‌کرد اما در چند وقت اخیر چنین کاری از سوی استقلال دیده نمی‌شود، گفت: در کنفرانس قبل از بازی هم گفته شده که با بچه‌ها حرف زدیم تا با فشار هواداران بتوانیم بازی را برنده شویم. البته خوشبختانه خیلی زود به گل رسیدیم و حتی در نیمه اول می‌توانستیم گل‌های دیگری هم بزنیم، در نیمه دوم هم تلاش کردیم و با وجود اینکه یک گل زدیم می‌توانستیم گل‌های بعد هم به ثمر برسانیم. با این همه خوشحالم که سه امتیاز مهم را گرفتیم و حالا باید برای صدرنشین شدن بجنگیم.

حیدری درمورد اینکه در دقایق پایانی چه اتفاقی  افتاد که بازیکنان درگیر شدند افزود: به هر حال فوتبال است و از این درگیری ها دارد اما به نظرم داور در آن صحنه عجولانه تصمیم گرفت و امید ابراهیمی نباید کارت زرد را دریافت می‌کرد. آن صحنه کارت نداشت اما داور از صحنه دور بود و وقتی دید که در آن قسمت از زمین درگیری است کارت داد.

وی درمورد اینکه استقلال در گروه مرگ قرار داشت و آیا می‌تواند به عنوان تیم اول صعود کند گفت: وقتی که الهلال را بردیم به صدر جدول رسیدیم و از آن به بعد بنا داشتیم تا روز آخر در صدر جدول بمانیم تا حالا هم که اینطور بوده و امیدوارم که در پایان دور مقدماتی هم به عنوان تیم اول بالا برویم.

حیدری در مورد اینکه آیا باشگاه استقلال بحث تمدید قرارداد با بازیکنان را آغاز کرده یا خیر گفت: مطمئنا کسانی که با باشگاه قرارداد ندارند مذاکراتی را انجام خواهند داد البته آقای افتخاری زحمات زیادی برای استقلال کشید و بخصوص که در نیم فصل بازیکنی مثل تیام را به خدمت گرفت که در لحظات آخر رضایتنامه‌اش صادر شد و باید از زحمات آقای افتخاری تشکر کنیم.

 

پاسخی بگذارید