تاریخ: ۸:۳۹ :: ۱۳۹۷/۰۱/۱۴
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس خوب بازی نکرد برانکو ایوانکوویچ دنبال کسب یک امتیاز بود صعودش را قطعی کند که به هدف خود رسید.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسین کاشی‌نژاد در گفت‌وگویی در مورد تساوی پرسپولیس مقابل نسفقارشی ازبکستان گفت: پرسپولیس خوب بازی نکرد برانکو ایوانکوویچ به دنبال کسب یک امتیاز بود تا صعودش را قطعی کند که به هدف خود رسید ولی ما بازی خوبی ندیدیم در اواخر مسابقه با هجومی‌تر شدن نسفقارشی پرسپولیس کمی بهتر بازی کرد اما در کل چیز خاصی ندیدیم.

وی در مورد اینکه آیا کنترل بازی برای کسب یک امتیاز تصمیم خوبی بود،‌ عنوان کرد: اگر پرسپولیس در دقیقه ۷۰ گل می‌خورد آن وقت چه می‌شد وقتی ما بازی را می‌دیدیم دائم نگران بودیم و شرایط مسابقه به شکلی نبود از نباختن مطمئن باشیم البته مربی خودش به خوبی می داند چه برنامه‌ای برای کار دارد اما ما بازی زیبایی ندیدیم و ممکن بود با دریافت گل کار به اما و اگر بکشد.

پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این سوال که برخی اعتقاد دارند این تیم در هفته‌های اخیر صلابت گذشته را ندارد، تصریح کرد: بله، همین طور است نمی‌دانم دلیل این مسئله چیست. نمی‌دانم محسن مسلمان به چه دلیلی بازی نمی‌کند او در بازی قبلی عملکرد بسیار خوبی داشت و در ترکیب پرسپولیس جای یک طراح در میانه زمین خالی است. کامیابی‌نیا بازی خوبی در وسط میدان کرد اما پاس‌های او معمولا در عرض است. شما دیروز یک موقعیت ندیدید که توسط علی علیپور به وجود بیاید. او مقصر نیست بلکه پاسی دریافت نکرد.پرسپولیس در پاس‌های در عمق طراحی نیاز دارد و در کل  شرایط تیم به شکلی بود که فقط یک امتیاز را می‌خواست.

وی در مورد دیدار بعدی پرسپولیس در لیگ قهرمانان مقابل السد و اینکه آیا پرسپولیس می‌تواند صدرنشین شود،‌گفت:‌بازی بعدی در تهران است و شانس پرسپولیس بیشتر می‌شود.آن بازی دو هفته دیگر برگزار می‌شود و تیم باید خودش را ریکاوری کند مشخص است که تیم آن توان قبل را ندارد و کمی بازیکنان خسته هستند. استقلال شادابی بیشتری دارد و در دفاع و حمله پرتعداد است این مسئله را در بازی دیروز این تیم هم به خوبی دیدیم پرسپولیس اما کمی دچار مشکل شده و آن صلابت قبل را ندارد.

کاشی‌نژاد در پایان در مورد دیدار پرسپولیس مقابل پدیده و اینکه آیا قهرمانی سرخ‌پوشان در این هفته قطعی می‌شود، اظهار داشت: بله، این اتفاق دیر یا زود می‌افتد پرسپولیس اگر برنده هم نشود در هفته‌های آینده حریفانش امتیاز از دست می‌دهند احتمال قهرمانی پرسپولیس خیلی زیاد است. اینکه قهرمانی تیم عقب می‌افتد از لحاظ روحی روانی روی بازیکنان تأثیر می‌گذارد امیدوارم پرسپولیس هر چه زودتر نتیجه بازی را بگیرد و قهرمانی را بگیرد.

 

پاسخی بگذارید