تاریخ: ۸:۳۲ :: ۱۳۹۷/۰۱/۱۴
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

رئیس اداره ورزش و جوانان آمل گفت: ورزشکاران این شهرستان توانستند طی سال گذشته ۱۲۶ مدال رنگارنگ جهانی، آسیایی، بین‌المللی و کشوری رشته‌های مختلف ورزشی را از آن خود کنند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،ناصر نصری‌شاهاندشت ظهر امروز در دیدار عیدانه و نوروزی با نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اداره ورزش و جوانان این شهرستان طی سال گذشته در بخش‌های مختلف فرهنگی، مدال‎آوری، عملیات عمرانی و ورزش قهرمانی توانسته کارنامه مطلوبی را از آن خود کند.

وی افزود: در زمینه اعزام به مسابقات بین‌المللی، جهانی و آسیایی به ترتیب ۲۵، ۲۷ و ۳۴ ورزشکار طی سال گذشته درخشش داشتند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل با اعلام اینکه ۲۲ تیم و ۲۵۰ ورزشکار طی سال گذشته به مسابقات کشوری اعزام شدند، تصریح کرد: ۴۵ ورزشکار آملی سال ۱۳۹۶ به اردوهای تیم ملی دعوت شدند که ۲۹ ورزشکار پس از پست سر گذاشتن مراحل موفقیت‌آمیز به عضویت ملی‌پوشان درآمدند.

این مسؤول با بیان اینکه آمل طی سال گذشته ۲۳ میزبانی از مسابقات کشوری، ۱۴۷ میزبانی از رویدادهای استانی و ۱۵۳ میزبانی از بازی‌های باشگاهی داشته است، افزود: ورزشکاران این شهرستان در سال قبل ۱۹ مدال جهانی را از ان خود کردند و توانستند ۱۸ مدال آسیایی، ۱۰ مدال رنگارنگ بین‌المللی و ۷۹ مدال کشوری را از آن خود کنند.

نصری‌شاهاندشت گفت: ۳۵ مجوز فعالیت باشگاه‌های ورزشی در این شهرستان صادر شد در حالی که تعداد باشگاه‌ها به بیش از ۸۵ باشگاه می‌رسد.

پاسخی بگذارید