تاریخ: ۸:۳۱ :: ۱۳۹۷/۰۱/۱۴
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

نماینده مردم آمل در مجلس از اختصاص اعتبار ۵۰ میلیارد ریالی برای تکمیل پروژه ناتمام استادیوم شهید چمران این شهرستان خبر داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،عزت‌الله یوسفیان‌ملا ظهر امروز در دیدار عیدانه و نوروزی مسؤولان اداره ورزش و جوانان این شهرستان، اظهار کرد: ورزش همیشه مورد استقبال عموم بوده و خانواده‌ها، اقشار مختلف مردم و نسل جوانان روی‌آوری خوبی به سوی رشته‌های ورزشی دارند.

وی با اشاره به در حال ساخت بودن استادیوم شهید چمران در مرکز شهر آمل، سالن صخره‌نوردی و سالن ورزشی امت‌آباد افزود: در روزهای نخست سال جدید به همراه مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از استادیوم ناتمام شهید چمران بازدید شد و قول مساعد پایان پروژه با اختصاص ۵۰ میلیارد ریال اعتبار تا پایان سال جاری برای تکمیل و بهره‌برداری گرفته شد.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تشریفات اداری اختصاص اعتبار به زودی انجام خواهد شد تا برای ساخت و تکمیل ورزشگاه شهید چمران هزینه شود، تصریح کرد: این اعتبار فقط برای اهداف مورد نظر بوده و هیچ ارتباط به بدهی پیمانکار ندارد.

این مسؤول با اعلام اینکه استادیوم شهید چمران آمل تنها زمین چمن فوتبال این شهر بوده که از گذشته تاکنون خاطرات زیادی برای ورزشکاران آملی بر جای گذاشته است، ادامه داد: این پروژه حدود ۱۳ سال ناتمام مانده و برای شهرستان آمل با ظرفیت بالای ورزشی و مدال‌آوری زیبا و خوشایند نیست.

یوسفیان‌ملا اظهار کرد: استادیوم ناتمام شهید چمران آمل در ردیف طرح‌های نیمه‌تمام وزارت ورزش و جوانان جای دارد تأمین مالی آن از محل اعتبارهای ملی خواهد بود.

وی علت مهم تأخیر در پروژه شهید چمران را کمبود اعتبارات ملی و عدم اختصاص لازم دانست و خاطرنشان کرد: عدم پیشرفت لازم پروژه در این مدت زمان به کم‌کاری مسؤولان استانی و شهرستانی ارتباط ندارد.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با اعلام بازدید نماینده رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از پروژه شهید چمران، گفت: امید داریم با اختصاص بودجه لازم در سال جدید ورزشگاه شهید چمران تا پایان سال به بهره‌برداری برسد.

پاسخی بگذارید