قول لیگ برتری شدن !
تاریخ: ۲۳:۴۰ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۸
نام نویسنده: علی احمدی
اسکوچیچ:ذهن کسانی که می‌گویند مربیان کروات تبانی کرده‌اند، کثیف است!

سرمربی تیم فوتبال خونه ‌به‌ خونه قول داد این تیم در پایان فصل به لیگ برتر صعود کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دراگان اسکوچیچ پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: بازی پایاپایی بود. نتیجه نه ما را راضی کرد و نه هواداران را. طبیعی است از نتیجه ناراضی باشم، اما در این شرایط طبیعی است بازیکنان استرس داشته باشند. ما خوب بازی نکردیم، ولی شایسته این جو ورزشگاه هم نیستیم.

وی ادامه داد: تیم ما تا الان نتایج خوبی گرفته و در تاریخ بابل برای اولین بار به فینال جام حذفی رسیده و برای صعود به لیگ برتر می‌جنگد. هیچکس در این شهر سابقه لیگ برتر را ندارد و من هم تاکنون قول صعود نداده بودم، اما امروز قول صعود به لیگ برتر را می‌دهم. روزهایی که تیم ما پیروز می‌شد قولی ندادم، اما امروز قول می‌دهم، چون انگیزه‌ام ۱۰ برابر بیشتر شده است. این تیم شایستگی زیادی دارد. مشکلات زیادی داریم و خوب هم بازی نکردیم، ولی راه زیاد است و قطعا ما به لیگ برتر صعود خواهیم کرد.

سرمربی تیم خونه‌به‌خونه در ادامه تصریح کرد: ما خوب بازی نکردیم، اما جو ورزشگاه باید به بازیکنان کمک کند. ما باید صبور باشم و حمایت کنیم. سال‌های گذشته را نمی‌دانم اما امسال من اینجا هستم و تیم را به لیگ برتر می‌برم. بعد سوال خواهم کرد این تیم با این زمین و امکانات در لیگ برتر چه می‌خواهد؟ من فکر می‌کنم جو ورزشگاه باید بهتر از این باشد. من و بازیکنان وظیفه خودمان را می‌دانیم، اما جو ورزشگاه باید بهتر از این باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا صحبت‌های بازیکنان خونه‌به‌خونه مبنی بر اینکه مشکلات مانع پیروزی آن‌ها در دیدار مقابل گل‌گهر شده را منطقی می‌داند یا خیر، گفت: شما خودتان خانواده دارید و برای آنها کار می‌کنید. من نگفتم وضعیت تیم بد است. من یک چیز به برخی خبرنگاران می‌گویم، آن‌ها در سایت‌ها نوشتند مربیان کروات (بگوویچ و اسکوچیچ) تبانی کرده‌اند، این یعنی ذهن اینها کثیف است. شما دیدید که مربیان کروات دو تیم صادقانه کار کردند. من برای این حرف‌ها متاسفم. این خوب نیست. من همیشه صادقانه کار کرده‌ام و وقتی تیم را به لیگ برتر بردم، آنوقت باید ببینیم چه داستان‌های پیش می‌آید.

اسکوچیچ در ادامه یادآور شد: استرس بازیکنان در این بازی بالا بود و خوب نبودیم، ما مشکلاتی داریم و باید آن‌ها را حل کنیم تا بازی‌ها را ببریم. من هم هستم و از مشکلات نمی‌ترسم.

وی در مورد داوری این دیدار عنوان کرد: به نظرم داوری در بازی تاثیر گذار نبود، اما من بیشتر از عملکرد بازیکنانم عصبانیم، ولی آن‌ها را باور دارم، شاید این جو ورزشگاه بازیکنان را باور نداشته باشد، اما من باور دارم./تسنیم

پاسخی بگذارید

نظرات کاربران (1)

  1. رضایی

    فکرشو نمیکردم مربی خارجی هم حاضر بشه با پول گرفتن به عمد نتیجه نگیره.این اسکوچیچ هم پولکی در اومد.امروز چند تا بازیکن اصلی رو بازی نداد یا اینکه یکی از بازیکنا ی خونه به خونه که رفته بود اوت دستی بزنه طرفه ما اومده بود وقتی ما بهش گفتیم چرا اینجوری بازی میکنین با انگشت نیمکتو نشون داد یعنی نیمکت نمیخواد ما گل بزنیم!! اینا یعنی چی!! دارن کیو مسخره میکنن؟؟