تاریخ: ۱۱:۵۸ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۸
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

سرمربی رئال مادرید پس از پیروزی پرگل مقابل خرونا گفت:ما با کار تیمی موفق به پیروزی شدیم. بازی عجیبی بود در توپ های کاشته موفق ظاهر نشدیم ولی ۶ گل زدیم و این اتفاق خوبی بود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رئال مادرید شب گذشته از هفته بیست و نهم لالیگا به مصاف خرونا رفت که این دیدار با پیروزی قوهای سفید با نتیجه ۶ بر ۳ به پایان رسید.

زیدان پس از این بازی در مصاحیه با روزنامه آس اسپانیا گفت: ما با کار تیمی موفق به پیروزی شدیم. بازی عجیبی بود در توپ های کاشته موفق ظاهر نشدیم ولی ۶ گل زدیم و این اتفاق خوبی بود. خرونا تیم قدرتمندی در توپ های کاشته است. دریافت یک گل در این بازی قابل قبول بود اما دریافت ۳ گل نشان دهنده این است که ما تمرکزمان را از دست دادیم و باید  در لیگ قهرمانان اروپا بیشتر مواظب باشیم.

وی افزود: بازی دیوانه واری بود و پستی و بلندی زیادی داشت اما ما بر بازی سوار شدیم. به نظرم نباید پرونده این بازی را بست چون ما در این بازی از چیزهای زیادی رنج بردیم و برای کسب پیروزی سختی کشیدیم.

زیزو درباره رونالدو گفت: می دانستم که او توانایی زدن ۴ گل در این بازی را دارد. ما خوشحالیم که در این لحظه مهم از فصل برد خوبی را به دست آوردیم. امیدواریم در بازی مقابل اتلتیکو مادرید به پیروزی برسیم و به رده دوم برسیم. فاصله رونالدو با مسی برای عنوان آقای گلی ۳ گل است و امیدواریم رونالدو به این عنوان برسد زیرا برای او و برای ما این عنوان مهم است.

 

پاسخی بگذارید