تاریخ: ۱۸:۲۵ :: ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
نام نویسنده: sobhan

پس از برنده شدن حزب جدایی طلب کاتالونیا در انتخابات این ایالت و احتمال بالای استقلال کاتالونیا از اسپانیا، به گفته مقامات عالی رتبه ورزش اسپانیا،بارسلونا نیز دیگر جایی در لالیگا نخواهد داشت.     به گزارش “مازنداسپرت“، پپ گواردیولا، سرمربی سابق بارسا و فعلی بایرن مونیخ که خود یکی از اعضای حزب جدایی طلب […]

پس از برنده شدن حزب جدایی طلب کاتالونیا در انتخابات این ایالت و احتمال بالای استقلال کاتالونیا از اسپانیا، به گفته مقامات عالی رتبه ورزش اسپانیا،بارسلونا نیز دیگر جایی در لالیگا نخواهد داشت.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، پپ گواردیولا، سرمربی سابق بارسا و فعلی بایرن مونیخ که خود یکی از اعضای حزب جدایی طلب کاتالونیاست، در واکنش به احتمال جدایی بارسلونا از لالیگا به خبرنگاران گفت:” بسیاری از مردم به جدایی کاتالونیا رای دادند و حالا باید به انتظار بنشینیم و ببینیم که در ادامه، سیاستمداران چه قدم هایی برخواهند داشت. مردم به دلایل شخصی و برای بهبود وضعیتشان، به حزب جدایی طلب رای دادند و مسائل اقتصادی در این زمینه، نقش اصلی را داشت.
در مورد بارسلونا و احتمال جدایی این تیم از لالیگا، در حال حاضر نمی توان با قطعیت صحبت کرد؛ باید ببینیم که چه راه حلی برای این مشکل پیدا خواهد شد. جدایی بارسا از لالیگا، به نفع این تیم نیست؛ ضمن اینکه لالیگا نیز از غیبت بارسا ضرر خواهد دید.”

گواردیولا در مورد مصدومیت مسی و دوری دو ماهه او از میادین گفت:” این یک اتفاق غم انگیز است. من یکی از هواداران سرسخت مسی هستم و امیدوارم که زودتر از حد تصور به میادین بازگردد.”

منبع:ورزش۳

 

 

پاسخی بگذارید