شبی ماندگار انجمن های ورزشی مازندران
تاریخ: ۶:۱۳ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
نام نویسنده: بنیامین مرشدی
در دومین آیین تجلیل از برترین های هییت انجمن های ورزشی مازندران چه گذشت!؟

دومین آیین تجلیل از برترین های هییت انجمن های ورزشی مازندران در ساری برگزار شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،عصر بیستمین روز اسفند ۹۶ اتفاقی برای هییت انجمن های ورزشی مازندران رقم خورد که در نوبه خود کم نظیر بود و سالن هلال احمر ساری میزبان ورزشکاران و مهمانان و مسئولان ورزشی از گلوگاه تا رامسر بود،میزبانی با شکوهی که تمام ۵۷۰ صندلی ظرفیت سالن پر شده بود و بسیاری از میهمانان مجبور به همراهی جمع به صورت ایستاده شدند.
در حالیکه عمده رشته های ورزشی بهانه جویی هایی برای عدم برگزاری آئین تجلیل از خود به سبب یکسال پر زحمت و خدمت دارند اما هییت انجمن های ورزشی مازندران برای دومین دوره متوالی با شکوه زیاد و شوری وافر بر برگزار کننده مراسم تجلیل خود بود.
در این آئین که لحظه به لحظه آن تماشایی بود و برای این خانواده بزرگ به یادماندنی، از بهترین ها در آیتم های مختلف تشکر و قدردانی و هدایا و تندیسی هم تقدیم شد.
حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان،عالیشان و منوچهری معاونان اداره ورزش،اعضای شورای شهر نکا،چندعضو شورای شهر شهرستان نور و بسیاری از چهره های ارزشی و ورزشی در کنار مهمانان و خانواده هییت انجمن های ورزشی بودند و دریافتند که این همان هییتی است که اهداف بزرگی را در سر می پروراند و برای تحقق این اهداف چه کسانی بی وقفه و بی منت در حال تلاش هستند.
تقدیر از روسای هییت های شهرستان های برتر، تقدیر از کمیته های برتر،چهره های برتر،قهرمانان ملی،داوران بین اللملی، مربیان شاخص و پیشکسوتان ورزش از برنامه های تقدیر مراسم دیشب بود.
تیم یاسر سلیم بهرامی رئیس جوان و موفق هییت انجمن های ورزشی استان مازندران که شامل همه یاوران صدیق در استان و مدیران و ورزشی و غیر ورزشی استان هستند مورد تمجید حسین زادگان قرار گرفتند و حسین زادگان در گفتگو با مهمانان حاضر در سالن از خرسند بودنش برای سپردن سکان هییت ها و اعتماد به نیرو ها و جوانی گفت که امروزه ثمره تلاش آنها را با کسب عناوین و افتخارات برتر برای این مرز و بوم می بیند.
منوچهری هم از پای کار بودن و فراگیر شدن نام هییت انجمن های ورزشی مازندران گفت و به گفته وی هرجای استان مازندران که رفته است نام این هییت زبان زد و رییس این هییت هم در آن مکان ورزشی حاضر بوده است.
برنامه های جنبی نظیر طنز و ترانه هم گنجانده شد تا سه ساعت بکر و ناب برای اینکه در قاب خاطره جایی ثابت داشته باشد، رقم بخورد.

پاسخی بگذارید