با پایان نظرسنجی ؛
تاریخ: ۲۰:۱۵ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۰
نام نویسنده: علی احمدی
اداره ورزش برتر شهرستان های استان مازندران انتخاب شد + گرافیک

بعد از نظرسنجی صورت گرفته در پایگاه خبری مازنداسپرت، اداره ورزش میاندورود اداره برتر و فعال شهرستان های استان مازندران در سالی که گذشت از سوی مخاطبین این پایگاه خبری انتخاب شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بعد از نظرسنجی صورت گرفته در پایگاه خبری مازنداسپرت، اداره ورزش برتر و فعال شهرستان های استان مازندران در سالی که گذشت از سوی مخاطبین این پایگاه خبری انتخاب شد.

پایگاه خبری مازند اسپرت هر ساله در روزهای پایانی سال با نظرخواهی از مخاطبینش بهترین های رشته های مختلف ورزشی را انتخاب می کند که در این سال بعد از چند روز نظرخواهی از مخاطبین این پایگاه خبری در اولین نظرسنجی اداره ورزش برتر و فعال شهرستان های استان مازندران را انتخاب کردند.

در پایان اولین نظرسنجی مازند اسپرت، اداره ورزش شهرستان میاندورود با مدیریت مختار مهدوی با ۴۹ درصد آرا به عنوان بهترین و فعال ترین اداره ورزش شهرستان های مختلف استان مازندران انتخاب شد .همچنین اداره ورزش شهرستان ساری با هدایت و رهبری حسین دلیری مدیرتوامند و فعالش با ۱۹ درصد به عنوان دومین اداره ورزش برتر و فعال شهرستان های استان مازندران انتخاب شد.

گفتنیست در مرحله دوم و پایان این نظر سنجی به ترتیب اداره ورزش و جوانان کلاردشت(با ۱۶ درصد آرا ) ، اداره ورزش و جوانان بابل ( با ۸ درصد آرا ) ، اداره ورزش و جوانان بهنمیر ( با ۴ درصد آرا ) و اداره ورزش و جوانان نکا ( با ۴درصد آرا ) در جایگاه های سوم تا ششم قرار گرفتند.

قابل ذکر است در مرحله اول این نظرسنجی از سه گروه نظرسنجی دو شهر برتر به مرحله دوم صعود کرده بودند که در نهایت دو شهر میاندورود و ساری با مدیران جوان و توانمندشان در جایگاه های برتر قرار گرفتند.

پاسخی بگذارید

نظرات کاربران (5)

 1. الهام رضایی

  با سلام به نظر من این نظر سنجی خیلی غیر حرفه ای ، غیرکارشناسی و ناشیانه و به دور از انصاف است با این کار به نظرم سایت خودتون رو زیر سوال بردید امیدوارم این آخرین نظرسنجی به این منوال باشد

  • الهام رضایی

   لطفا نظرها رو هم درج کنید شهامت داشته باشبن

   • علی احمدی

    با سلام و احترام
    تمامی رای ها در کانال سایت موجوده و می توانید در کانال رسمی سایت مازند اسپرت تعداد رای ها و درصد ها را مشاهده کنید.

  • علی احمدی

   با سلام خدمت شما
   دوست عزیز این نظرسنجی ها هر ساله در این سایت برگزار میشه و این موضوع فقط یک نظرخواهیه چون ما برای مخاطبینمون و نظرهاشون ارزش قائل هستیم ..
   اینکه حرفه ای است یا غیر حرفه ای را نمی دانم ولی ما فقط به احترام بازدید کننده ها و مخاطبین سایت و کانال مازند اسپرت این نظرخواهی ها را برگزار می کنیم.
   در ضمن تصمیم گیرنده در اینکه اولین نظرسنجی باشد یا آخرین نظرسنجی خودمان هستیم و مطمئن باشید این سبک نظرخواهی ها را هر ساله از مخاطبینمون انجام خواهیم داد .
   یاعلی

 2. احد فغانی

  تبریک به اقای مهدوی و همه همکاران ایشون در اداره ورزش و جوانان شهرستان میاندرود